LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

VolFEST kaip gaila, bet praėjo

Pagaliau pagaliau VolFEST nušurmuliavo per Patrios kiemelį palikdamas jaukius savanorių kūrinius ir draugiškus šypsnius mūsų hipokampuose. 

 

Penktadienį ir šeštadienį daugybė jaunų (ir nebūtinai) žmonių žiūrėjo filmus, diskutavo, lipdė savanorystės simbolius su Sigita, liejo spalvas ant milžinų lapo, žaidė žaidimus, ragavo skanių Ritos ir Edvino patiekalų, sprendė, balsavo, klausė kas tie savanoriai, Europos Savanorių Tarnyba ir ką jie veikia, tuo tarpu daugybė buvusių  ir esančių savanorių iš visos Lietuvos dalinosi savo išgyvenimo ir filmo kūrimo paslaptimis bei mėgavosi paskutinėmis vienas kito draugijos valandomis… Tarptautiniai savanoriai pamažu jau krauna lagaminus ir atsisveikina su numylėtais Lietuvos miestais.

 

Išžiūrinėjus fotoatviruko konkurso kūrinius, svečiai balsavo ir paaiškėjo, jog kiečiausios nuotraukos autorė – Inga Viršilienė! Sveikinam ir dėkojam!

Ooo taip pat Artūras Kraunevičius, Monika Balčiūnaitė, Judita Strumilaitė, Vladas Čižas bei Milda Gineikaitė – tai žmonės, kurių atvirukai neš žinią apie savanorystę! Ačiū jums!

 

Filmų konkurse visus aplenkė tarptautiniai savanoriai sukūrę ilgą ir nuoširdų filmą apie tai, ką gi tarptautiniai savanoriai veikia įvairiausiuose Lietuvos kampuose, kas jiems sunku, kas lengva, kas stebina ir jau nebe. Kultūros savanorių iš Vilniaus patirtys, kurias gražiai sukompiliavo Ernestas, atskleidė Gatvės Muzikos Dienų savanorių darbo užkulisius, priežastis, įdomybes ir grožį. Apsimainę kas ką veikia ir kodėl, pasidžiaugę kūriniais, savanoriai, svečiai ir Patriečiai mėgavosi įkvepiančiais Random Fingers ir The Moon Band muzikos garsais, abejingų nepalikusiais nei vieno – ačiū už šilumą ir energiją!

 

Visiems dalyviams nuoširdžiai dėkojame, ir tikimės dar pasimatyti ne vieną kartą - tikėti, kurti, statyti ir kurstyti savanorystę! 

 

 

Volfest mase

 

DSCF0065