LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Vartuose įvyko įsidarbinimo seminariukas

p7260624.jpg (thumb, 160x120)

Vasara gražus metas -  galima užsiimti įvairias dalykais, tačiau jaunuoliams tai galvos skausmas,  noras nuvažiuoti į  muzikos festivalį, prie jūros, ar nusipirkti naujus šortus. Artėjant  Rugsėjui  visgi reikia apsispręsti ar eisime mokintis ar dirbti. 

Kalbėdami su jaunuoliais jų įsiklausėme ir supratome, kad reikia jauną žmogų stiprinti ir motyvuoti bei padėti jiems susirasti darbą ar bent jau supažindinti, ko nereikia daryti jo ieškant. 

 

Taigi, pasikvietėme Jaunimo darbo biržos psichologę, vyriausiąją specialistę Karoliną Čižauskaitę, kuri ,,Vartuose‘‘ parodė filmuką apie dažniausiai daromas klaidas ieškant darbo. Iš to kilo diskusija, kurios metu jaunuoliai klausė, bei domėjosi, į ką reikia atkreipti dėmesį ieškant darbo. 

 

Kiekvienam jaunuoliui sėkmingai pavyko užpildyti darbo aprašymą, bei daugiau sužinoti apie motyvacinį laišką bei tai, kaip jį reikia rašyti ir į ką rekomenduojama atkreipti dėmesį.

 

Jaunimo centro lankytojai rodė didelį susidomėjimą, o kai kuriems jaunuoliams buvo aiški nauda iš susitikimo - dabar jiems bus daug drąsiau pradėti ieškoti darbo. Taip pat specialistė Karolina drąsino jaunuolius  ir  teigė, kad darbo paieškos tai natūralus procesas, kuriam reikia pasiruošti ir nereikia bijoti, svarbu informuoti draugus bei artimuosius apie tai, kad ieškome darbo.

 

Dabar kiekvienas jaunuolis žino, kad gali atvirai ir drąsiai kreiptis į Vartų darbuotojus ir jie padės žengti pirmą žingsnį darbo paieškos link. Ar gaus konkrečią informaciją skelbimų lentoje kuri atsirado Atvirame jaunimo centre Vartai.