LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Vaikų šventė Palemone

Jau tampa tradicija Vaikų gynimo dieną birželio pradžioje minėti kartu su jaunuoliais ir vaikais iš viso Kauno. Birželio 8 d. „Vartų“ jaunimas su socialiniu darbuotoju Edvinu ir keletu savanorių priešakyje vyko į Vaikų šventę, vykusią Palemono vaikų dienos centre, kur patys prisidėjo prie įvairių veiklų organizavimo ir įgyvendinimo. Šventė sulaukė tikrai nemenko susidomėjimo ir joje šurmuliavo apie 200 vaikų iš viso Kauno vaikų dienos centrų.

Išties didelio susidomėjimo tiek berniukų, tiek mergaičių tarpe sulaukė Andrius ir jo būgnų pamokos. Tiesa, barškinti būgnais mėgino ne tik vaikai, bet ir į šventę vaikus atlydėję suaugusieji. Atviro jaunimo centro savanorė Sigita bei jau ne vienerius metus „Vartuose“ besilankanti Živilė išmėginti savo meninius gebėjimus bei kūrybiškai praleisti popietę kvietė į keramikos būrelį. Na, o pasportuoti tą popietę nusiteikusius vaikus bei kartu pažaisti futbolą, krepšinį ar tinklinį kvietė Artūras, Justas, Valdas, Aurelija, Karolis bei Edvinas.

Labai dėkojame mūsų „vartininkams“, prisidėjusiems prie šventės įgyvendinimo bei už geranorišką ir aktyvų įsitraukimą į įvairiausias veiklas. Tikime, jog ir Jūs patys gerai praleidote laiką ir viliamės, kad ir ateityje su tokiu pat entuziazmu kibsite į įvairias mūsų ir kitų organizuojamas veiklas.