LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Vaikišką džemperį išaugus - naujo rūbo paieškos „Palydėtos paauglystės“ programoje

Paauglystė “atsitinka” skirtingu laiku. Vis tik kiekvienam ji – išgyvenimų, pokyčių, atradimų/ praradimų laikas. Laikas, kai vos tik prabudus pasitinka įdomūs ir nelengvi kasdienybės sprendimai ir iššūkiai: nuo to, ką šiandien rengtis, kad sau bent kažkiek patiktum ar dilemos, kaip paprašyti tėvų grįžti valanda vėliau ir nesusipykti, iki laikomų egzaminų pasirinkimo ar sudėtingos misijos, kaip išlikti savimi, kai pasirinkimas atrodo tikrai keblus (pavyzdžiui, būti "kaip visi" ir  kompanijoj ar išlikti savimi ir rizikuoti būti vienišu).

 

Painu, keblu, visko daug ir sudėtinga, juo labiau, jei tame esi vienas/ -a.

 

Projekto “Bendruomeniniai šeimos namai“ programa „Palydėta paauglystė“ – tai tęstinės grupės jaunimui (14-17m. amžiaus), skirtos saugiai ir savo tempu klausti klausimų, ieškoti atsakymų, būti išgirstam/-ai, mokytis vieniems iš kitų, labiau suprasti ir pažinti save ir savo aplinką. Bent truputį labiau.

 

Grupė (10-12 jaunuolių) susitinka 8 kartus 2 valandų trukmės užsiėmimams ir kartu keliauja į viso savaitgalio išvyką, kur turi progą vieni kitus ir save pažinti dar intensyviau, gilintis į svarbias temas, ir saugiai, įdomiai bei smagiai praleisti laiką kartu. Grupės sudėtis nesikeičia (tie patys dalyvauja visuose susitikimuose), o šiuos susitikimus veda kvalifikuotos specialistės (socialinė darbuotoja arba psichologė), turinčios tiesioginio darbo su jaunimu patirties bei darbe taikančios patrauklius šiai amžiaus grupei, neformalaus mokymosi metodus. 

 

Įdomu sužinoti daugiau? Rašyk ajcvartai@gmail.com arba skambink  +370 658 93570  ir susitikim informaciniam susitikimui, - pasikalbėsim ir galėsi nuspręsti, ar nori nerti į šį nuotykį. 

Jaunuoliai gali registruotis čia, ir mes susisieksime. 

 

fotke.png (regular, 500x333)

 

Mokymų programa "Palydėta paauglystė" vykdoma įgyvendinant projektą „Kauno bendruomeniniai šeimos namai“. Finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis. Projektą vykdo Kauno miesto savivaldybė ir partneriai.