LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

TSD 2011m.

Tai buvo pirmadienis, gruodžio 5 diena, kai A.C. Patria Savanorių centras su savanorių pagalba atšventė Tarptautinę savanorių dieną. Idėja buvo paprasta (bet ne prasta!) – dienos metu surengti tris skirtingus workshop‘us įvairiose Kauno miesto vietose.

Vietos ir workshop‘ai:

Jaunimo darbo centre vyko pristatymas, organizuotas trijų EST savanorių (Blagorodnos, Enno  ir Marinos). Į pristatymą savanoriai pasikvietė Eglę Sirvidytę, kuri pasidalino savo savanorystės patirtimi.

Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje vyko Forum teatro dirbtuvės, kurias organizavo Vika ir Andrada, prie jų prisijungė savanoris Donatas.

„Vero Cafe“ vyko judri „Foto-medžioklė“, kuri kvietė visus mėgstančius fotografuoti bėgti į miesto gatves ir gaudyti kadrus, kurie atspindėtų savanortystę.

 

O pati TSD kulminacija buvo vakare, P. Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejuje. Tai buvo jaukus jaukus vakaras, skirtas savanoriams ir visiems prijaučiantiems. Siūlėme arbatos ir sausainių ir pasiplepėjimų prieš renginio vakaro pradžią. Renginys prasidėjo „pokalbių šou su Milda“, kuriame daugybė savanorių (ir vietinių, ir tarptautinių) ir organizacijų atstovų pasakojo apie savanorystę, apie galimybes, apie patirtis. Kita vakaro dalis, ne mažiau svarbi, buvo padėkoti savanoriams už jų veiklas, už jų įsitraukimą ir savanorystės idėjos skatinimą. Pakvietėme kiekvieną savanorį ir pasakėme didelį AČIŪ, paspaudėme ranką ir įteikėme paslaptingą savanorių maišelį...

Po daugybės įspūdžių patogiai įsitaisėme ir ausis lepinome Eglės Sirvydytės muzika ir dainomis. Lyriškas vakaras ir visa erdvė prisipildė jaukumo ir šilumos – kad esame kartu!!!

 

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie renginio, dalyvavusiems ir už buvimą kartu :) 

 

Laimingas Savanorių centras:)

img_0085.jpg (regular, 500x375)

Salė laukia švečių ir vakaro...

 

dscf1131.jpg (regular, 500x375)

Vakaro svečiai...

 

dscf1144.jpg (regular, 500x375)

"Pokalbių šou su Milda" kalbinamos savanorės iš Vaiko raidos klinikos "Lopšelis"

 

dscf1151.jpg (regular, 375x500)

Aksominis Eglės Sirvydės balsas...