LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Tarptautinės vaikų gynimo dienos šventė Palemone

Kiekvienais metais jau tapo įprasta susitikti visiems Kauno vaikų dienos centrams Palemone ir surengti vaikams šventę. Šventė skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti ir šiais metais ji vyko išvakarėse – gegužės 31 d.

Kauno mieste veikia nemažai vaikų dienos centrų. Kaip vaikų, jaunimo dienos centras veikia ir „Vartai“. Štai kodėl kiekvienais metais ir mes esame kviečiami prisidėti prie šventės organizavimo ir išpildymo.

Ši šventė buvo labai linksma ir įsimenanti. Dalyvavo 11 VDC su daugiau nei 150 vaikų. Dauguma centrų buvo pasiruošę po vieną ar kelis programinius pasirodymus (dainą, gitaros pabrazdinimą, šokį, Palemonas paruošę labai linksmą cirko pasirodymą). Šventės „vinimi“ tapo Kauno šunų dresavimo mokyklos „Nuaras“ pasirodymas. Oi oi kiek vaikų norėjo prisidėti, deja, ne visiems užteko vietos sudalyvauti pačiame pasirodyme, tačiau paglostyti šuniukus galėjo visi norintys.

Atviras jaunimo centras „Vartai“ paruošė kelis užsiėmimus vaikams, kurie truko visos šventės metu. Andrius buvo atsakingas už vaikų mokymą groti būgnais (nors šią jo atsakomybę greitai perėmė tarptautinis Palemono VDC savanoris Daniels su vienu absoliučią klausą turinčiu berniuku, o Andrius perėjo į lauko žaidimų komandą :), Agnė ir Dainora vedė lietuvių gestų kalbos pamokėles, Martins ir Indrė darė vėjo malūnėlius ir origami, Milda, Jonas ir būrys vaikų mėgavosi lipdymu iš molio, Rolandas su Justu padėjo „Hope for football“ komandai, o Tilman bandė iš miltų bei balionų daryti žmogeliukus. Pasisekimas ir susidomėjimas buvo milžiniškas...

Žinoma, kaip ir kiekvienais metais skanavom milžiniškus tortus, į dangų leidom helinius balionus prie kurių prikabinom savo troškimus ir palinkėjimus viso pasaulio vaikams.

Reziume būtų toks, kad prisisėmėm gerų emocijų visiems metams, parsivežėm dvi didelės dėžes sausų vanilės skonio pusryčių ir sausainių, palikom gitarą, iš kažkur pas mus lauko žaidimų dėžėje atsirado labai mielos raketės (kas pametėt, tas sakykit – galbūt atiduosim), mūsų helinis balionas su begale linkėjimu atsisakė skristi, tačiau visus linkėjimus išsakėm garsiai, o oranžinis balionėlis vis dar kažkur skraidžioja su didžiausia viltimi, kad kitais metais ši nuostabi šventė pasieks dar daugiau širdžių, o vaikų teisės ne tik, kad bus ginamos, bet niekada nebus ir laužomos...

 

Su dižiausiais linkėjimais,

AVJC „Vartai“

 

 

picture026.jpg (regular, 500x375)

 

 

 

 

picture071.jpg (regular, 500x375)