LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Susitikimas su Kauno nepilnamečių pataisos namų jaunuoliais

Gegužės pabaigoje A.C.Patria socialiniai darbuotojai lankėsi Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje – pataisos namuose, kur susitiko su ten bausmę atliekančiais jaunuoliais. Kauno nepilnamečių tardymo izoliatorius-pataisos namai yra vienintelė įstaiga respublikoje, kurioje laikomi suimti, taip pat laisvės atėmimo bausmę atlieka nuteisti nepilnamečiai. Nepaisant ne pačios jaukiausios aplinkos ir griežtų institucijos taisyklių susitikimas buvo išties gana paprastas, šiltas bei jaukus. Į susitikimą atėję jaunuoliai noriai dalijosi savo pomėgiais, lūkesčiais, pasakojo apie miestus ir miestelius, kuriuose augo, mylimus gyvūnus, dalijosi dabartine savo kasdienybe.

 

Susitikimo metu organizacijos darbuotojai trumpai supažindino susitikime dalyvavusius vaikinus su A.C.Patria vykdomomis veiklomis, bei pakvietė jaunuolius prireikus kreiptis pagalbos po to, kai atliks bausmę bei paliks įkalinimo įstaigą. Taip pat atsižvelgiant į galimybes jaunuoliai pakviesti apsilankyti atvirame jaunimo centre „Vartai“, aptarta idėja surengti bendras krepšinio varžybas, bei kitos bendradarbiavimo galimybės.

 

Artimiausiu metu vėl planuojama apsilankyti pataisos namuose bei į susitikimą pakviesti griežtesnės grupės (vadinamos "paprastosios" grupės) jaunuolius, bei supažindinti juos su organizacijos veiklomis ir teikiamomis paslaugomis.  

 

kalejimofasadai.jpg (regular, 500x125)