LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Suk suk galvytę, ką gali nuveikti...

Suk suk galvytę, ką gali nuveikti...

 

Kultūra... Vieniems ji yra teatrai, koncertai. Kitiems - muziejai, tretiems - tiesiog „išėjimas į žmones“. Atrodo kiekvienas randa tai, kas kam patinka ir susiranda, ką veikti laisvalaikiu. Bet ar išties?

 

Savarankiškumo ugdymo centro „Kitaip“ darbuotoja pastebi, kad pramogų pasiūla yra didžiulė, tačiau ne kiekvienas sau leidžia išbandyti naujas veiklas... Vienam gaila pinigų, kitam nedrąsu, trečiam net į galvą nešauna išbandyti kažką dar ir suprasti, kad gali būti smagu.

 

Labai džiaugiamės ir norim padėkoti pabėgimo kambariams „Trail room“ ir „Bėglys“, kad padovanojo galimybę išbandyti savo jėgas galvosūkių kambariuose. 

 

Balandžio 13 d. Pabėgimo kambarys „Bėglys“ pakvietė įminti Tamplierių paslaptis ir pabėgti nuo pasaulio didžiulės susinaikinimo katastrofos. Teko skambinti pianinu, lysti per paslaptingas spinteles ir sienoje paslėptas duris. Riktelti, kai netikėtai dužta stiklas ir atsiranda užrašai... sunku sudėti emocijas į žodžius, tačiau štai, kaip apie tai kalba jaunuoliai:

 

„O Jesau!.. patiko. Paliko įspūdį tokį gerą. Patiko. Maniau, kad bus lengviau, ne sunkiau. net pati nežinau:) Maniau, kad kambaryje bus sunkiau. Labiausiai patiko vedęs vaikinukas, kur pasakojo. Nu ir dar sienelė, kur užsidaryti reikėjo ir švietė raidės, o kitas mūsų draugas grojo pianinu.“ (20 m. Mergina, gyvenanti lydimajame būste)

 

„Labai smagu buvo. Buvo ir sunku, bet labai faina ir linksma. Sunku buvo su kortom išpainioti, o didžiausią įspūdį paliko kylanti spintelė.“ (18 m. Vaikinas, gyvenantis lydimajame būste).

20170413_143508.jpg (regular, 281x500) pabg.jpg (regular, 500x333)

 

Balandžio 14 dieną „Trial Room“ pakvietė mus išbandyti savo jėgas „psichopato“ kambaryje. Mūsų kitiems 4 jaunuoliams teko kaip reikiant pasukti galveles, kad „psichopato“ padėta bomba jų nesusprogdintų! Kadangi visi komandos nariai pirmą kartą dalyvavome tokioje pramogoje, tad su nekantrumu laukėme įžengimo į Trial Room’ą. O mūsų nekantrumas pasiteisino su kaupu!!! Įėjus išvydome daugybę daiktų, skaičių, spynų, kodų, ir net neįsivaizdavome ką su tuo daryti. Bet žingnis po žingsnio, užuomina po užuominos viskas tik aiškėjo ir vis labiau įsitraukėmė bei perpratome „psichopato“ pinkles. Į žaidimo pabaigą teko paplušėti iš peties! Likus vienai minutei mes vis dar ieškojome kodo, kad galėtume išminuoti bombą. Įtampa išaugo iki tiek, kad net rankos pradėjo drebėti – nejaugi sprogsim!!! Bet lemtingąją sekundę „psichopatas“ buvo sėkmingai įveiktas - ištraukėmė paskutinį teisingą laidą ir laimingi ištrūkome iš kambario. Buvo NEPAKARTOJAMA! Komanda džiaugsmingai suplojome rankomis, vis dar kupini emocijų besidalindami įspūdžiais išskubėjome – juk negali žinoti kokių dar staigmenų „psichopatas“ gali būti paruošęs!

trial.jpg (regular, 500x375) 18035064_120332000284299922_2104563708_n.jpg (regular, 500x375)

 

Ačiū „TRIAL ROOM“ ir „BĖGLIUI“ už galimybę laisvalaikį praleisti KITAIP! Pabūti įkalintais ir parodyti sau,  kokie mes esame gudrūs ir išradingi! Ačiū už puikią nuotaiką!

 

 

 

 

Prie veiklų finansavimo taip pat prisideda:

logotipasiki201709.png (regular, 500x90)