LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Skirkite 2% pajamų mokesčio AC Patria

skirkite2gpmacpatria2016.png (regular, 500x190)

Nuoširdžiai dėkojame visiems, skyrusiems 2 % savo pajamų mokesčio VšĮ "Actio Catholica Patria". Už 2015 metus gavome  947,22 Eur paramos, ši suma dengia vieno mėnesio biuro, jaunimo centro bei "Lydimojo būsto" nuomos bei komunalines išlaidas. Mums tai labai aktualu metų pradžioje, kuomet laukiame naujo projektinio finansavimo, iš kurio ir dengiame organizacijos patiriams išlaidas. 

 

Visuomenėje vis kylant įvairiems smurto, neapykantos protrūkiams, vis garsiau ir labiau linksniuojami tie, kurie negeba - negeba pasirūpinti savimi ar savo mažais vaiakais, konstruktyviai reikšti emocijų, priimti visuomenėje egzistuojančių skirtumų bei su jais apsieiti. Visi nori greitų ir didelių pokyčių, tačiau nebūtai yra pasiruošę matyti mažus žingsnius, kuriuos deda mikrolygmenyje dirbantys socialiniai darbuotojai ar kitos įstaigos ir organizacijos. Dažniausiai nematomi lieka tie, kuriems iš tiesų rūpi ne tik teoriškai ir statistiškai pakeisti realybę, tačiau tikri pokyčiai supratimuose, matymuose, susiformuojantys nauji įgūdžiai ir gebėjimas savarankiškai gyventi. Mums labai rūpi jauni žmonės, vis ieškome būdų kaip rasti kelią pas juos, kaip bendrauti ir auginti vieniems kitus, kaip atrasti būdą kaip būti darnoje su supančia aplinka, ir tai darome per savo kasdienes veiklas bei paslaugas skirtinguose AC Patria centruose. Skirdami 2 procentų paramą Jūs tiesiogiai prisidedate prie lydimojo būsto veiklų, kur jaunuoliai išėję iš globos namų gali mokytis savarankiško gyvenimo, atviro jaunimo centro “Vartai”, mobilaus bei gatvės darbo su jaunimu plėtojimo Kauno mieste, prie savanoriškos veiklos skatinimo, o taip pat prie realių jaunuolių pokyčių jų gyvenime

 

Parama mums labiausiai reikalinga darbuotojų, tieisogiai dirbančių su jaunuoliais, atlyginimams padengti, kadangi dažniausiai projektai tik dalinai dengia šias išlaidas. Be viso kito išgyventi galime, tačiau be komandos - niekaip, nes jaunuoliams reikalingi ne daiktai, o žmogiškas santykis ir parama, kurią ir suteikia AC Patria darbuotojai. Prieš skirdami paramą mūsų oganizacijai susipažinkite su AC Patria 2016 metų veiklos ir finansine ataskaita. 

 

Yra du būdai, kaip galite paskirti 2 procentus sumokėto pajamų mokesčio “A. C. Patria”:

1 būdas – mažiausiai laiko užimantis ir turbūt patogiausias:

Galite užpildyti ir pateikti formą FR0512 naudojantis elektroninio deklaravimo sistema.  http://deklaravimas.vmi.lt

Jeigu esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį, galite užpildyti ir išsiųsti 2 proc. formą internetiniu būdu. Jums reikėtų:

- Prisijungti prie savo internetinio banko ir pasirinkti elektroninį deklaravimą.

- On-line užpildyti formą FR0512, įvedant reikiamus duomenis, o E1-E3 laukeliuose įrašyti A.C.Patria rekvizitus:

E1 gavėjo tipas – 2

E2 - Kodas – 190777829

E3 - Pildyti nebūtina.

E4 laukelyje įrašykite 2,00, jei visą paramą skiriate "A.C.Patria". 

E5 laukelis turi būti užpildomas, jei norite savo pajamų mokesčio dalį skirti "A.C.Patria" ilgesniam nei vienerių metų laikotarpiui. Laukelyje įrašomas laikotarpis turi būti ne ilgesnis kaip 5 metai, t.y. daugiausia iki 2020 m.

 

2 būdas – truputį daugiau laiko užimantis:

Galite atsispausdinti čia esančią FR0512 formą užpildyti, pasirašyti, įdėti į paprastą voką ir užklijuoti. Užklijuotą voką pasirašykite klijavimo vietoje ir nuneškite/nusiųskite paštu į mokesčių inspekcijos skyrių. Jei Jums patogu, voką galite atnešti mums adresu Daukšos g. 26-1, Kaunas ir mes patys jį pristatysime į mokesčių inspekciją.

Pildant formą ranka turi būti laikomasi tokių reikalavimų:

- turi būti pildomas juodu arba tamsiai mėlynu rašikliu (rašalu);
- tekstas turi būti įrašytas didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis;
- raidės ir skaičiai turi būti įrašyti tiksliai į jiems skirtas vietas, nepažeidžiant nurodytų laukų linijų;
- brūkšneliai tarp raidžių ar skaičių turi būti įrašyti atskiruose langeliuose;
- kai įrašomas rodiklis turi mažiau ženklų negu atitinkamame laukelyje jam yra skirta vietų, tai tuščios vietos (tušti langeliai) gali būti paliekamos tiek kairėje, tiek dešinėje laukelio pusėse;
- nepildomuose laukeliuose neturi būti rašoma jokių brūkšnelių ar kitų simbolių;
- kompiuteriu užpildytame prašyme turi išlikti originalo formos proporcijos


Jei Jūs pildote metinę pajamų deklaraciją, užpildytą 2 procentų skyrimo formą Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikite kartu su ja. Nepateikus pajamų deklaracijos Jūsų skiriami 2 proc. nebus pervesti.

 

Jei kiltų klausimų, kaip pildyti 2 procentų deklaraciją, galite rašyti info@patria.lt arba skambinti tel. 8 670 05103.

 

 

Mums taip pat galite padėti:

 - tapdami savanoriu(-e)!
 - pasidalindami puikiomis idėjomis (rašykite, skambinkite)
 - suteikdami konstruktyvų atgalinį ryšį
 - skirdami 2% savo pajamų mokesčio 

 - paaukodami kiek norite patys -  banko sąsk.: Nr. LT757300010002246584

 

Dėkojame, kad prisidedate prie jaunuolių savarankiškumo!