LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Savanorystės Turkijoje ypatumai

Šiandien savo įspūdžiais dalinasi Jonas, kuris prieš mėnesį išvyko į trumpalaikį Europos savanorių tarnybos projektą Turkijoje "Heal the World Through EVS", kurio tikslas šviesti vietos bendruomenę ekologijos, rūšiavimo temomis ir ruošti paplūdimį jūros vėžlių perėjimo sezonui.

Jonas ant laurų nesnaudžia, dalinasi sugebėjimu išnaudoti savanorystės laiką, pažindamas kultūrą ir plėsdamas savo konforto ribas. Štai, ką jam pavyko nuveikti per mėnesį Turkijoje: nupiešt piešinį mokykloje ant sienos, pasakyt "labas" turkiškai, susirado draugų vietos bendruomenėje, pririnko kalną šiukšlių iš paplūdimio, prisivalgė, tiek kebabų, kad į juos net žiūrėt nebenori; matė didžiulį vėžlį gyvūnų ligoninėje, išmoko šokti tradicinį turkišką šokį.

O ateityje planuoja su vietiniais mokiniais iš papludimyje surinktų šiukšlių pasigamint boulingo rinkinį ir suorganizuoti turnyrą.

1.jpg (regular, 500x334)

Didelė savanorystės dalis skiriama ekologijos temos populiarinimui vietos bendruomenėje, mokyklose.

2.jpg (regular, 500x334)

Savanorystės metu patiriamos akimirkos susijusios ne tik su pareiga, bet ir džiaugsmu!

4.jpg (regular, 500x334)

Darbšti tarptautinė savanorių komanda ruošia Mersin papludimį vėžlių perėjimo sezonui.

3.jpg (regular, 500x334)

Nuotraukų autorius - Jonas kaminskas

 

Jei tave domina galimybė savanoriauti užsienyje pagal Europos savanorių tarnybos programą - kreipkis į Indrę, EST siuntimo koordinatorę A.C.Patrioje

est.patria@gmail.com

860019550