LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Savanorių Centro naujienos!

skelbimas FOTO

 

 

Fotoatviruko konkurso sąlygos:

 

- Nuotraukas konkursui siųskite adresu evs@patria.lt. (Šiuo adresu taip pat prašome kreiptis dėl kylančių klausimų).

- Vienas asmuo gali pateikti 1-3 nuotraukas.

- Nuotraukos formatas turi būti JPEG; rezoliucija 5-7 mln. vaizdo taškų.

- Konkurso dalyvis, siųsdamas nuotrauką sutinka su taisyklėmis, tuo pačiu patvirtina, kad jis turi visas teises į publikuojamą nuotrauką ir prisiima visą atsakomybę dėl nuotraukos autorinių teisių. Kilus įtarimams dėl publikuojamos nuotraukos autorystės, kandidatūra į geriausias nebus svarstoma.

- Kartu su nuotrauka turi būti pateikiama: fotografo vardas, pavardė, telefono numeris ir elektroninis paštas (ši informacija būtina tam, kad mes galėtume susisiekti su jumis). Taip pat nurodytas nuotraukos pavadinimas bei sakinukas, tvirtinantis, jog dalyvis yra susipažinęs su konkurso sąlygomis.

- Siųsdami nuotraukas Jūs sutinkate, kad jos būtų naudojamos, publikuojamos taip, kaip nuspręs konkurso organizatoriai.

- Apie nuotraukas, kurios dėl įvairių priežasčių neatitinka konkurso reikalavimų, pranešama jų autoriui (tais atvejais, kuomet matoma, jog būtini tam tikri pakeitimai, kad nuotrauka galėtų dalyvauti konkurse).

- Prisiminkite, jog viešinant nuotraukas galioja Lietuvos Respublikos Asmens duomenų apsaugos įstatymas, Baudžiamasis kodeksas, Viešojo informavimo įstatymas.

- Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles, informuodami apie tai dalyvius konkurso puslapyje (Facebook: A.C.Patria SAVANORIŲ CENTRAS).

- Gegužės 7d. viešo balsavimo metu bus renkamos originaliausios, įdomiausios, geriausiai temą atskleidžiančios nuotraukos. 7 laimėjusios nuotraukos bus atspausdintos ant nedidelio tiražo atvirukų, kurių paskirtis – skleisti žinią apie savanorystę!

 

 

Konkurso pradžia: 2011 m. sausis.

Konkurso pabaiga: 2011 m. balandžio 30 d.