LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

„Savanoriai žvelgia kitaip“!

Gruodžio 5 d. yra Tarptautinė Savanorių Diena, todėl savanoriai kviečia visų organizacijų savanorius solidarizuotis ir švęsti šią dieną kartu, tuo pačiu paraginant ir kitus piliečius atsikratyti abejingumo mūsų visų reikalams. "A.C.Patria" Savanorių Centras bei organizacija „Baltai juoda“ susirūpino, jog gerus darbus dirbančių organizacijų yra daug, savanorių yra daug, bet iš viso to išeina, kad jų veikla ir įvairovė nematyti ir negirdėti taip gerai, kaip norėtųsi! Todėl kviečiame visus visų organizacijų savanorius jungtis į vieningą savanorių eiseną-triukšmą „Savanoriai žvelgia kitaip“! :)

 

Triukšmingoji eisena keliaus per Senamiestį bei Laisvės alėją būgnų ritmu, o galutinė stotelė buvusiame „Kanklių“ kino teatre, kur bus rodomas filmas apie savanorystę Lietuvoje „Kita stotelė“. O po to - teminis protų mūšis, linksmoji fotosesija ir pasibuvimas kartu :)

 

 

Visiems, kurie norėtų gaminti kartu transparantus, kviečiame jau kitą antradienį (lapkričio 26 d.) 18 val. Į A. C. Patria patalpas (M. Daukšos g. 26-1), priemones būsime paruošę, o jūsų visų mintys labai vertingos. Beje, tai taip pat ir proga susirasti naujų draugų :)

 

Savanoriai visada turi crazy minčių, tad labai laukiam visų jūsų! Jei kils klausimų – drąsiai skambink ir kviesk Mildą:  +370 600 19550 taip pat šiuo tel. nr prašome registruotis į eiseną, parašykite prašau vardą ir iš kokios organizacijos :)  (iki gruodžio 2 d.) turime truputį planuoti kiek Jūsų bus, AČIŪ! Bus linksma:)

 

Su šypsena ir jau beplakant būgnais, A.C. Patria savanorių centras

 

 

O štai prisegtuke programėlė ir kvietimas trumpai :)

 

Renginys iš dalies remiamas ES programos „Veiklus jaunimas“

 

kvietimassavanoriams1.jpg (regular, 500x268)

Gruodžio 5 d. Triukšmas  ”Savanoriai žvelgia kitaip”

 

Kada?                                              15:00

Kur?                                                 Visi visų organizacijų savanoriai - susitinkame Rotušės                                                        a. (kampas arčiausiai  Katedros)

Veiksmas:                                       Susirenkam ir apsišarvavę šypsena, popieriniais                                                                 akiniais, muzikos instrumentais bei transparantais                                                               keliaujam link Soboro.

Ko reikia?                             Jūsų organizacijos atributikos, skrajukų, kartoninių akinių (kuo juokingesni, tuo  geriau, svarbu, kad laikytųsi) :) Visa kita parūpinsime mes (arbata, transparantai, kreidelės veidui, ką rasim iš garsą skleidžiančių priemonių, kt. priemonės). Ir žinoma nusiteikimo keistai ir netradicinei eisenai :)

 

Vakaro programa – Chill.... 

 

Kada?            17:00

Kur?               Buvęs „Kanklių“ kino teatras

Veiksmas:      Filmo „Kita stotelė“ peržiūra

                      Protų mūšis teminis, linksmoji fotosesija ir vakaras kartu...

Ko reikia?       Jūsų ir jūsų draugų smagiam vakarui :)