LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

„Refreshink savo profilį“ - ar tikrai taip kaip atrodo?

Atėjus pavasariui ir vasarai norisi atsinaujinti. Apie tai šaukia visas Kauno miestas savo reklaminiuose stenduose ir skatina atsinaujinti drabužius, batus, ištraukti iš spintų vasariškus aksesuarus ir kitas grožybes. Bet ką gi iš tikrųjų norim atnaujinti ir kokiu būdu atsinaujinam? Gimė idėja organizuoti stovyklą „Refreshink savo profilį“ ir kviesti susiburti jaunuolius bei atsinaujinti, bet ne išoriškai. A.C. Patria du centrai susibėgo į krūvą. „Kitaip“ ir Atviro jaunimo centro „Vartai“ komandos surėmė pečius ir kibo į darbą. Įtemptai pradėjo savo smegenų vingiais mąstyti – kur, kaip, kada, su kuo, kam, ką,  kodėl bei  kaip gi surasti, prisiminti ir pasiruošti pavasariui? Ilgai parymojus...ne ne ne prie langelio bet prie tai, kas būtų įdomu jaunuoliams gimė idėjos, veiklos ir vizija kaip galėtume „Atsirifreshint“. Labai trumpai, ką veikėme per tris dienas būdami kartu Lietuvos liaudies buities muziejuje: žaidėme, pykomės, kalbėjomės, džiaugėmės, juokiamės, dainavom, kepėm zefyrus ant laužo, buvom kartu ir atskirai, sportavome, pažinome visus Lietuvos regionus bei įveikinėjome Stebuklingo kilimo iššūkį! Leisdami laiką kartu naujomis akimis pažvelgėme į aplinkinius, atradome naujų dalykų apie save bei aplinkinius. Per tris dienas  gavome medžiagos profilio refreshinimui keliems mėnesiams į priekį :)

Vienas jaunuolis sutikimo pasidalinti įspūdžiais ir savo patirtimi, kuri labiau atskleis patirtis stovykloje: „Ši organizacija, leidžia ne tik bendrauti su žmonėmis, bet ir tobulėti, kažkur atrasti save. Ir vieną dieną sužinojau, kad yra organizuojama stovykla "Refreshink savo profilį". Pirma į galvą mintis atėjo, kad reiki save išbandyti, parodyti ką aš sugebu, pasimokyti iš kitų ir žinoma naujų draugų susiradimas bei smagus laiko praleidimas. Kai nuvykau į stovykla, galvojau, kad tikrai bus nuobodu, nelabai visus pažįstu, bet laikui bėgant aš supratau, kad tai ką aš čia veikiu ir ką aš darau, tai yra nuostabu, nes visų pirmą yra atsižvelgiama į kiekvieno nuomonę, stengiamės rasti bendro kompromiso ir mums tai pavyko! Galiu pasakyti įvairus žaidimai komandose, bendros išeities ieškojimas, mus dar labiau suartino, ir darė stipresnę komandą. Man ši stovykla paliko nenudildomą įspūdį, nes tai buvo nerealu, linksma, atrodo, kad taip gali tęstis visą amžinybę. Noriu asmeniškai nuoširdžiai padėkoti mūsų kuratoriams, kurios išmokė mus priimti kritiką, būti drąsesniems, išmokė pasakyti savo nuomonę, nes ji yra labai svarbi. Taip pat naujų draugų susiradimas, su kuriais bendraujama ir susitinkama iki šių dienų. Stovykla mano manymų tai yra toks dalykas, kur tu gali atsiskleisti, pamatyti gamtą, kraštovaizdį ir aplink supančius žmones“. (Stovyklautojas, 17 m.)

063.jpg (regular, 375x500)

052.jpg (regular, 500x375)088.jpg (regular, 500x375)204.jpg (regular, 500x375)246.jpg (regular, 500x375)272.jpg (regular, 500x375)picture505.jpg (regular, 500x375)