LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Projekto rezultatų įvertinimas Šiauliuose

  Šių metų rugsėjo 26d. Šiauliuose įvyko renginys, skirtas projektų pristatymams, kurie buvo įgyvendinti probacijos tarnybų iš visos Lietuvos apygardų. Šie projektai buvo įgyvendinami nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio ir buvo skirti nepilnamečių jaunuolių, patekusių į probacijos tarnybų apskaitas, resocializacijai. Šiuose projektuose buvo skatinamas jaunuolių užimtumas, santykio kūrimas, suteikiama saugi erdvė jaunuoliams. Šiame renginyje kartu su Lietuvos Respublikos teisingumo ministru J.Bernatoniu, Šiaulių miesto bei rajono merais dalyvavo ir socialiniai partneriai, prisidėję prie šių projektų įgyvendinimo. Renginyje dalyvavo ir A.C.Patria atstovė, kuri susirinkusiems papasakojo apie projekto įgyvendinimą atvirame jaunimo centre „Vartai“.

 

  Šiame projekte jaunuoliai iš probacijos tarnybos lankėsi atvirame jaunimo centre „Vartai“ ir visi kartu kiekvieną susitikimą gamino skirtingus patiekalus. Pats gaminimo procesams jaunuoliams suteikė progą vieniems su kitais pabendrauti, atrasti bendrų pomėgių, pasikalbėti apie savo planus. Kartu tai buvo puiki proga ir darbuotojams užmegzti santykį su jaunuoliais, pasiklausyti jų istorijų, atvirai pasikalbėti, kartu su jais būti neformalioje aplinkoje žaidžiant stalo žaidimus, aktyvius žaidimus lauke (kartu žaidėme futbolą), gaminant įvairų maistą, kurio receptus pasirinko patys jaunuoliai. Tikim, kad šis projektas davė jaunuoliams galimybę atskleisti save, parodyti savo sugebėjimus ir įsitraukti į aktyvias veiklas tiek jaunimo centre, tiek už jo ribų. Viliamės, kad atviras jaunimo centras „Vartai“ bus ta vieta, į kurią jaunuoliai galės ateiti ir praleisti savo laisvalaikį saugioje aplinkoje, taip pat tai galės būti puikus postūmis jaunuoliams įsitraukti į šiuo metu A.C.Patria vykdomą projektą „Atrask save“. Taip pat tikime, kad šis projektas bus puikus paskatinimas tolimesniam bendradarbiavimui su Kauno apygardos probacijos tarnyba ir galimybė atsirasti tolimesniems projektams.

 

dsc_0327.jpg (regular, 500x281)    dsc_0319.jpg (regular, 500x281)

dsc_0324.jpg (regular, 500x281)  dsc_0328.jpg (regular, 500x281)

 

  Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų ir Jaunimo užimtumo iniciatyvos lėšų.

 

Jeigu nori dalyvauti projekte susisiek su JGI projekto „Atrask save“ koordinatorėmis:

el. paštu: jgi.patria@gmail.com;

tel. nr. +370 631 43 310 - Lina; +370 655 80 534 - Giedrė;

Daugiau informacijos: www.patria.lt; www.jrd.lt; www.ldb.lt; www.esf.lt.

 

juosta.jpg (zoomed, 500x63)