LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Prisidėk prie pokyčio, kviečiu!

Kviečiame imtis savanorystės iššūkių kartu!

 

Dalyviai priėmę savanorystės iššūkį gali jį išspręsti arba įgyvendinti savo pasirinktu kūrybišku būdu - nuo video filmuko sukūrimo ar internetinio dienoraščio, kuris atskleistų iššūkio problematiką iki savanoriškos veiklos įgyvendinimo vietos bendruomenėje - viskas įmanoma. Bet koks problematikos nagrinėjimas turi sietis tiesiogiai su savanorystės tema (t.y. kaip savanorystė esamą iššūkį gali padėti išspręsti). Svarbu, kad tai nebūtų tik idėja kaip įveikti iššūkį, ta idėja turi būti realiai įgyvendinta.

 

 evs-20years_lt.png (regular, 500x189)

 

Iki rugsėjo 1 d. susisiekite su mumis adresu evspatria@gmail.com ir siūlykite, ką norėtume padaryti! Galite įveikti iššūkį keliese, po vieną ar pasiūlyti įgyvendinti iššūkį kartu su mumis! :) Rugsėjo 15 d. Europos Savanorių Tarnybos 20 renginyje (sekite informaciją ;)) pasidalinkite savo įspūdžiais ir įkvėpkite pozityviam pokyčiui kitus! Kelionė aplink pasaulį prasideda nuo vieno žingsnio :) Lauksime Jūsų laiškų!

 

20savanorystsiki.png (regular, 353x500)

 

Trūksta drąsos? Parašyk mums ir subursime iniciatyvai daugiau dalyvių! :) Įkvepiantis pavyzdys - popietė su senjorais! :)

 

Lauksime Jūsų laiškų, pasiūlymų, iniciatyvų! Laiko liko jau nedaug! Kontaktas: evspatria@gmail.com, tel. nr.: +370 600 19550

 

Daugiau apie EST20 štai ČIA.

 

Nuoširdžiai, 

Savanorių centro komanda

EST projektai finansuojami iš ES programos „Erasmus+“