LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

„Patria” dalyvavo VDU karjeros dienoje!

Balandžio 16d. „Patrijos” darbuotojų ir savanorių komanda dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto organizuotame renginyje, skirtame karjerai.

img_9001.jpg (regular, 500x375)

Džiaugiamės galėdami susipažinti ir bendrauti su jaunais žmonėmis, kurie domisi savanoryste. Savanoriška veikla yra puiki galimybė ugdyti savo charakterio savybes, plėsti kompetencijas, reikalingas vėliau ieškant darbo. Todėl savanorystės pasirinkimas yra nepakartojama galimybė mokytis, o įgytas žinias ir įgūdžius pritaikyti gyvenime, praktinėje veikloje. Pasakojome jaunuoliams apie galimybes savanoriauti Kaune, kitose Lietuvos vietose ir užsienyje.

 

„Patrijos“ darbuotoja Inga dalinasi įspūdžiais: „Nors pakalbinau nedaug žmonių... Net 3! Bet naudą mačiau, nes matėsi, kad tie trys jaunuoliai turi laisvo laiko, labai nori prasmingai jį išnaudoti ir išmokti specialybei naudingų dalykų, bet apie galimybes, kur tai daryti, nežino. Tai „Patria” tapo ne tik kaip galimybė savanoriauti, bet ir praktikos vietos galimybė. Be to, jie sužinojo apskritai, kas dar vykdoma Kaune – nauja buvo, kad yra atviras jaunimo centras „Vartai”, „Kitaip” centras. Praktiką „Patrijoje” atliekantis studentas Ignas, studijuojantis socialinį darbą, taip pat įgijo vertingos patirties. Jis sako, kad „renginyje patiko komanda ir jos darbas, visada galėjau nukreipti žmones pas tuos, kurie galėjo viską atsakyti, jei pats to nežinodavau. Pati komanda buvo labai draugiška ir motyvuota, galėjau įgyti patirties stebėdamas, kaip ir ką jie kalba, kaip sudomina žmones pristatydami „Patriją”. Man dalyvauti buvo naudinga dėl naujos patirties, nes iki tol nebuvau buvęs tokiame renginyje kaip pristatinėtojas, sužinojau daugiau apie kolegas, kur jie daugiau žino ir gali pasidalinti patirtimi. Jaunimas sužino labai daug apie „Patriją“, ką ji gali suteikti, kur jos pagalba gali nukeliauti ir savanoriauti. Manau, tai labai svarbu. Jaunimas pamato, kad savanorystė gali būti labai naudinga ateičiai.”

 

Tikimės, kad vis daugiau jaunų žmonių domėsis savanoryste ir pasinaudos galimybėmis savanoriauti Lietuvoje ir užsienyje! Tai tikrai turtingas patirtimi ir įdomus kelias, renkantis karjeros kryptį.

 

Jaunimo savanoriškos tarnybos mentorė Birutė Taraskevičiūtė

img_9004.jpg (regular, 500x375)

 

img_9007.jpg (regular, 375x500)