LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Pašėlusi merginų naktis Patrioje

Prisimenant žiemą Patrioje smagiai praleistą filmų naktį, nuspręsta surengti antrą linksmybių dublį. Savarankiškumo ugdymo centras ,,Kitaip“ pakvietė jaunuolius vėl susirinkti bendrai nakvynei ir įdomiausių filmų peržiūrai. Vis dėlto filmų vakaras visai netikėtai virto merginų naktimi. Nei vienas vaikinas dėl įvairiausių priežasčių negalėjo dalyvauti. Tačiau dėl to vakaro dalyvėms netapo nė kiek liūdniau – juk linksmintis ir iki ryto plepėti merginų apsuptyje netgi linksmiau.

 

img_7857.jpeg (regular, 400x500)

 

Neįprastas vakaras Patrioje prasidėjo nuo bendrų susitarimų ir pasiruošimo darbų. Merginos taip pat pasiskirstė į komandas – kas gamins maistą, plaus indus ar bus atsakingos už tvarkos palaikymą. Draugiškumas ir tarpusavio supratimas buvo justi kiekviename žingsnyje. Pradžioje daugeliui iškilęs klausimas dėl muzikos bendru sutarimu buvo greitai išspręstas kiekvienai paskiriant po pusvalandį laiko klausytis mėgstamų kūrinių. Maisto gaminimo proceso bei kitų pasiruošimo darbų metu taip pat netilo juokas ir įtraukiantys pokalbiai. Po gardžios vakarienės vakaro dalyvių laukė žaidimai ir pasiruošimas kino seansui. Patrios didžiojo kambario grindys buvo išklotos kilimėliais ir miegmaišiais, baldai išstumdyti, o sieną užėmė didžiulis ekranas. Besirenkant filmą vyko įnirtingas balsavimas. Galiausiai nugalėjo du gilią potekstę savyje talpinantys filmai – ,,Benamis katinas vardu Bobas“ ir ,,Gerumo stebuklas“. Kai kurios merginos prisipažino prieš tai mačiusios šiuos filmus, tačiau vis tiek balsavusios už juos, kad ir kitos galėtų peržiūrėti daug apmąstymų sukeliančius kino šedevrus.

 

img_7892.jpeg (regular, 500x376)

 

Ruošiantis filmų peržiūrai vyko tikras moteriškas šėlsmas – vakaro dalyvės persirengė pižamomis, fotografavosi, dainavo karaokė, šoko. Netrūko linksmybių ir jaukių moteriškų pokalbių. Prasidėjus kino seansui kalbos nurimo, pasigirdo spragėsių traškėjimas ir merginos susikoncentravo į filmų herojų istorijas. Po peržiūros buvo dalinamasi įspūdžiais ir mintimis, kilusiomis filmų metu. Susimąstyti priverčiantys siužetai visas paskatino į gyvenimą pažvelgti šiek tiek kitokiu žvilgsniu. Vakarojimas tęsėsi iki 3-ios nakties – tada merginos susisuko į miegmaišius ir palinkėjo viena kitai saldžių sapnų.

 

img_7870.jpeg (regular, 500x375)

 

Rytas Patrioje prasidėjo nuo skanių pusryčių ir vakaro aptarimo. Visos dalinosi savo mintimis apie nakvynę, džiaugsmais ir pastebėjimais kitam kartui. Prieš atsisveikinant ,,Kitaip“ centro komandos narė Kornelija merginoms sukūrė po tatuiruotę chna dažais. Šiltas, jaukus ir kupinas atsipalaidavimo vakaras dalyvėms paliko gražių atsiminimų. Filmų vakare pirmą kartą dalyvavusios Akvilės teigimu, renginys jai padarė didelį įspūdį. ,,Džiaugiuosi, kad turėjome galimybę pačios išsirinkti įdomiausius filmus prieš tai peržiūrint jų anonsus. ,,Gerumo stebuklą“ jau buvau mačiusi, tačiau tai – be galo įkvepiantis filmas, priverčiantis iš naujo įvertinti savo paties gyvenimą. Filmą ,,Benamis katinas vardu Bobas“ taip pat rekomenduoju pažiūrėti visiems ir pagalvoti, kiek nedaug žmogui iš tikrųjų reikia. Pasisėmusi įkvėpimo labai laukiu kitos nakties Patrioje.“, – sakė ji. ,,Kitaip“ komanda tiki: tai tikrai ne paskutinė tokia naktis. Galbūt kitą kartą prisijungs ir vaikinai?

 

img_7907.jpeg (regular, 500x376)

 

img_7844.jpeg (regular, 375x500)