LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Pameistrystės programa įgauna pagreitį

Ar žinote, kad jaunimo savarankiškumo ugdymo centras „Kitaip“ vykdo Pameistrystės programą?

Kas ta pameistrystė,... susimąstėte? Ogi tai galimybė jauniems žmonėms („Kitaip“ programos dalyviams) patirti, ką reiškia dirbti realų darbą – tikroje darbo vietoje. Tai tikrai nebaisu, nes tas 160 pameistrystės valandų jaunas žmogus darbuojasi kartu su meistru (dėl to jis ir yra pameistrys). Meistras – savo srities specialistas, kuris ne tik išmano savo darbą, bet ir geba perduoti savo žinias jaunuoliui. Pameistriu gali tapti jaunas žmogus, kuris nori susipažinti su darbu realioje aplinkoje. Jis gali būti besimokantis šios profesijos mokykloje, o gal tik svajojantis mokytis ir norintis įsitikinti, ar tai bus tinkamas pasirinkimas.

 

Šįsyk džiaugiamės pasibaigusia Gintarės pameistryste. Mergina šauniai darbavosi kartu su vidaus apdailos meistre Ina. Per du pameistrystės mėnesius Gintarė išmoko kaip tinkuoti, dažyti, klijuoti plyteles, tapetavimo darbų. Linkime mūsų pameistrei sėkmės tolimesniuose moksluose ir būsimuose darbuose!

 

P.S. Gintarės pameistrystė – jau aštuntoji. Iki šiol esame sėkmingai užbaigę virėjos, manikiūro ir pedikiūro, automobilių remonto, renginių organizavimo, masažo, plaukų kirpimo pameistrystes. Tikrai platus profesijų spektras! Ir tai tikrai ne pabaiga. Norinčius dalyvauti pameistrystės programoje „Kitaip“ centro lankytojus skatiname galvoti, kokioje gi srityje jie norėtų išbandyti save.  ...Ir, žinoma, bandyti!

 

Profesinio orientavimo specialistė

Dalia

 

 

dscn0857.jpg (regular, 375x500)