LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

PaDarėme tvarką Kaune 2011

Šį šeštadienį iš pat ryto ne šiaip sau Patrios darbuotojai ir jaunuoliai būriavosi PAUPIAIS pasidabinę darbinėmis pirštinėmis ir mėlynais šiukšlių maišais rankose (kas be ko – mėlyna spalva – šio pavasario sezono mada, bet ne apie tai šį kartą).

Dalyvavome akcijoje „Darom 2011”. Tikrai su gera nuotaika tvarkėme Nemuno krantinę (Nuo Aleksoto iki Mindaugo tilto). Šešiolikos žmonių brigada puikiai iššukavo krantinę- prie mūsų prisijungė ir senbernaras Bitė su šeimininku, kurie tiesiog ėjo pro šalį. Tiems, kuriems vien pakrantės neužteko dar keliavo iki Patrios. Čia atsigaivinome ir pailsėjome. Vėliau kibome tvarkyti  vidinį mūsų kiemelį ir dar vieną šalimais esantį kiemą, kuris buvo tiesiog užverstas pilnais šiukšlių maišais.

Geras popietės nuovargis.

Ačiū visiems kartu buvusiems.

Kelias nuotraukas iš mūsų talkos ir straipsnį apie „Darom 2011” galima pamatyti čia.

http://www.15min.lt/gallery/show/Akcija-Darom-Kaune-17016

 

P.S. Sekmadienį važiuojant pro žvejų pamėgtą vietą krantinėje, kurią buvome „nurinkę“, vėl matėsi priguldytų butelių. Apmaudu.

Tikimės, kad mūsų nutvarkytos vietos liks kuo ilgiau švarios. Sako „kuo rūbas švaresnis, tuo labiau jį saugai“. O ir tą šiukšlę pakelti juk galima ne tik akcijos metu. Tiesa?

dscf9722.jpg (regular, 500x375)dscf9737.jpg (regular, 500x375)

„Patria“ komanda