LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

NVO kalėdinė mugė prezidentūroje...

Visą lapkritį ir dar gruodžio pirmąją savaitėlę Linos organizuojamose kalėdinėse dirbtuvėlėse drauge su jaunuoliais darėme visokias grožybes: žvakides, avytes, žaisliukus eglutei, popierines eglutes kaip stalo dekoraciją, skirtukus knygoms, kepėme daugybę sausainių ir t.t. Visa tai buvo ruošiama Kalėdinei NVO mugei prezidentūroje. 

 

                            zvakid.jpg (mini, 44x58)  sausainiai.jpg (mini, 77x58)  2avytes.jpg (mini, 77x58)

 

O gruodžio 8 d. su šešiais jaunuoliai keliavome į Vilnių. Kas dundėjo traukiniu, kas mašina... Bet anksti ryte jau visi ruošėmės ir puošėmės savo vietą prezidentūros kiemelyje. Na o jau per pietus kiekvienas turėjo galimybę pasidalinti su žmonėmis savo patirtimi A.C.Patrioje, papasakoti apie Patrios veiklas, paprašyti žmonių už auką įsigyti pačių jaunuolių rankomis darytų darbelių. Labai dėkojame visiems žmonėms, kurie dosniai aukojo. Jų dėka buvo surinkta beveik 300 lt, kurie bus skirti įgalinimo būsto, kuriame gyvena jaunuoliai išėję iš vaikų globos namų, skalbimo mašinai. 

 

                               pajxlkrxjyhfq5vyt9wbtvdtqgoehcrdvn1pbn3ywxnk0ftwew1jfa_vfc44.jpg (thumb, 160x120)

 

 Tačiau mugėje netrūko ir linksmybių. Galėjome susipažinti su kitomis organizacijomis ir jų kruopštumu bei veiklaJ Organizatoriai taip pat mus lepino smagiu koncertu, kuriame mes galėjome išgirsti Jurgio ir Erikos Didžiulių, Šorenos, Girmantės Vaitkutės, Julijos Jegorovos balsus.