LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Neprašvilpk laiko - Savanoriauk Europoje!

ERASMUS+ jaunimo mobilumo projektai "Europos Savanorių Tarnyba" savanorystės metu Jums siūlo:

- apgyvendinimą;

- komunalinių mokesčių padengimą;

- maistpinigius ir kišenpinigius;

- mokymų ciklą savanorystės metu;

- gyvybės draudimą;

- palydėjimą! Tutorių- padėsiantį susigaudyti veiklų fronte ir Mentorių - padėsiantį atsakyti į gilesnius klausimus;

- atostogas (kaupiamos po 2 dienas per mėnesį, kurias galima pasiimti po trečdalio projekto);

- galimybę mokytis veikiant;

- kelionės išlaidų kompensavimą į ir iš projekto(atsižvelgiant į projektui suteiktą kelionės biudžetą);*

*Tavo indėlis gali būti, dalies kelionės išlaidų padengimas, jei viršijamas programos ERASMUS+ suteiktas biudžetas!:)

 

PATVIRTINTAS PROJEKTAS "BROLIJOJE" - LATVIJOJE:)

 

Priimanti organizacija: “LIEPAJAS JAUNIE VANAGUI”

Vieta: Liepoja, Latvija

Aplikuoti galite: Kuo greičiau, tačiau ne vėliau nei iki Rugpjūčio 26d. el.paštu: aiste.patria@gmail.com su prierašu (Liepoja EST)

Kokius dokumentus siųsti: CV ir į projekto veiklas orientuotą motyvacinį laišką (abu anglų kalba).

Savanorystės datos: 01.10.2014 -  31.08.2015

 

Sveiks! Kā tev iet? Ļoti patīkami. Manote, kad latvių kalba ir kultūra panaši į mūsų ir nieko ten stebinančio nėra? Na, tuomet šis pasiūlymas tiems, kurie apie tai mano kitaip   Braliukų latvių projektas nuo spalio mėnesio iki 2015 rugsėjo. Užduotys: planuoti tarptautinius jaunimo mainus, darbas su jaunimu jaunimo centre pasitelkiant muziką bei sportą, inicijuoti renginukus apie tarptautiškumą (vertimas ), Erasmus+ programos pristatymus mokyklse ir kitur, dalyvauti savivaldybės rengiamose veiklose jaunimo ir sporto temomis, dirbti programoje, kuri skatina vaikų dalyvavimą sprendimų primėime, lankyti darželiu, pažaisti su vaikais, pristatyti EVS kitiems....kolegos nusimato iš Ispanijos, Italijos, Rumunijos, Vokietijos bei Portugalijos. Susidomėjusiems organizacija parengė išsamų bei puikų leidinuką, apie tai, kur, kaip ir kodėl:) Jį rasite čia. Labai linkiu susidomėti, atrodo tikrai įvairios ir įdomios veiklos! Laukiu laiškų!

 

 

 

Ilgalaikis projektas GRAIKIJOJE nuo 6 iki 12mėn. NUO KITŲ METŲ

 

Priimanti organizacija: ΕΔΡΑΣ : EDRA - Social Cooperative Activities For Minority Groups/ οργανισμοί/μκο

Vieta: Atėnai, Graikija

Aplikuoti galite: Kuo greičiau, tačiau ne vėliau nei iki Rugpjūčio 29d. el.paštu: aiste.patria@gmail.com su prierašu (EDRA, Greece)

Kokius dokumentus siųsti: CV ir į projekto veiklas orientuotą motyvacinį laišką (abu anglų kalba), nepamirškite nuotraukos:)

Savanorystės datos: 01.07.2015 -  31.12.2015/ 30.06.2016

 

O jei kitus metus pradedant Liepa pusmetį ar metus pasirinktumėte tikrą iššūkį Graikijoje labai įdomiame projekte su "psichiatrinių keblumų" turinčiais žmonėmis? Galimybė ne tik susipažinti ir dirbti su daugybe įvairios biografijos žmonių iš visos Europos, bet ir susipažinti su psichosocialinės reabilitacijos principais, sužinoti apie psichiatrijos reformą, pažinti Graikijos ir kitų šalių kultūrą, pramokti Graikų kalbos, visa kita, ko į žodžius nesudėsi.

Taigi projektas nuo 2015 liepos savanoriams, kuriems tikrai labai įdomu: padėti psichikos sveikatos centro pacientams tapti savarankiškesniems kasdienybėje ir kūrybinėse veiklose. Pvz., pagalba kasdieniuose darbuose, kaip pasikloti lovas, ruošti maistą, lydėti apsiperkant. Motyvuoti centro gyventojus veikti ką nors įdomaus – eiti į kavinę, stadijoną, mokytis dirbti kompiuteriu, padėti meno terapijų metu (muzika, drama, dailės terapija). Pacientai yra įvairaus savarankiškumo lygio, tad užduotys gali būti labai įvairios. Tai projektas tiems, kurie jau šiek tiek susidūrę su psichiatriniais pacientais ir geba priimti juos su pagarba, kantrybe bei rūpestingumu.

 

Daugiau apie projektą anglų kalba:http://europa.eu/youth/vp/vol_organisation/34000386404_en


Ką apie veiklas organizacijoje pasakoja kiti savanoriai? http://volunteersinedra.blogspot.gr/search/label/Volunteers%20stories