LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Nauji veidai "Kitaip" centre

Nauji veidai "Kitaip" centre

 

Pavasaris siejasi su gamtos atbudimu, žydėjimu ir naujais gaiviais vėjais. Šie vėjai neaplenkė ir Savarankiškumo ugdymo centro "Kitaip". Dar vasario viduryje pradėjo intensyviai nešti nauja enrgija ir jėga. Tad noriu jūs visus supažindinti su naujais komandos nariais:

 a.jpg (thumb, 160x107) Darbuotoja Almeda 

Hey, štai ir Almeda kartu su jumis! Esu nauja Patrios darbuotoja. Vasario gale prisijungiau prie jaunimo savarankiškumą ugdančio centro „Kitaip“ komandos. Nauja pradžia, nauji iššūkiai, nauji žmonės!!! Bendravimas, pokalbiai, veikla, užsiėmimai su jaunuoliais - veiksmo čia tikrai netrūksta! Pirmieji mano žingsneliai nedrąsūs, bet su didžiu noru žengti toliau tvirtai, energingai, įkvepiančiai, gal net išradingai. Juk Gyvenimas siunčia pamokas, kurias turime išmokti, ar gi ne?! Tad jau per pirmąją savaitę teko daug išmokti, išgirsti, pamatyti, pajusti, suprasti. Džiaugiuosi gavusi tokią galimybę ir tikiuosi, kad pavyks ją sėkmingai ir tinkamai išnaudoti.

Patrioje kaip namie: būna visko, bet gera čia, o dar ir Patrikas (nuostabusis katinas) rytais pasitinka, jam panorėjus meiliai pasiglausto, tad kaip galima nenorėti ateiti ir būti čia?! Darbas virsta malonumu. Žiūrėsim kaip bus toliau, bet pradžia skatina eiti šiuo keliu. ;)

Susitikime Patrioje!!! :))


Praktikantė Kornelija 10393701_930082673678668_276846081027513189_n.jpg (thumb, 160x160)

 

Sveiki! Aš esu Kornelija, jau įsivažiuojanti į savo darbus „Kitaip“ centro praktikantė. Su Patria susidūriau pirmą kartą dar savanoriaudama ir lankydamasi savanorių užsiėmimuose savanorių centre, tikriausiai dėl tos priežasties, kad patiko aplinka bei žmonių atvirumas ir nuoširdumas, būtent čia nusprendžiau atlikti savo baigiamąją praktiką. Studijuoju socialinę pedagogiką Kauno Technologijos universitete, galiu pasakyti tiek, kad nei kiek nesigailiu dėl savo pasirinkimo studijuoti šią specialybę, nes šių studijų dėka pažinau save ir išmokau plačiau žiūrėti į kiekvieną žmogų, suprasti gyvenimo subtilybes, į kiekvieną situaciją žvelgti iš kuo įvairesnių pusių. Labai džiaugiuosi turėdama galimybę būti Patrijos dalimi, kur galiu pasitelkti savo sukauptas žinias. Komandos dėka įgauti naujų žinių bei dar daugiau praktinių sugebėjimų, įviariose situacijose. Mėgstu bendrauti ir pažinti naujus žmones, juk kiekvienas iš mūsų esame tokie skirtingi ir nuostabūs, tik reikia tuo tikėti, tad šaunu, kuomet pomėgius galima suderinti su veikla darbo aplinkoje. Taigi, iki susitikimų Patrijoje!

 

14080039_1062830727097626_8048126176629083878_n.jpg (thumb, 120x160)Praktikantė Indrė

Sveiki, aš esu Indrė. Šiuo metu studijuoju Socialinę politiką, ketvirtame kurse, Vytauto Didžiojo universitete. Studijos man suteikė platesnį supratimą apie mūsų visuomenėje esančias problemas, jų priežastis, pasėkmes bei galimus sprendimo būdus. Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos supratau universitete yra tai, kad mes esame atsakingi už savo gerovę mūsų šalyje, ir patys galime veikti pozityvių pokyčių link. Visada žavėjausi nevyriausybininkais dėl jų sąmoningumo, aktyvaus darbo pokyčių link. Todėl labai apsidžiaugiau, kuomet galėjau prisijungti prie "A.C. Patria" komandos, kaip savarankiškumo ugdymo centro „Kitaip“ praktikantė. Iš "A.C. Patrios" kolektyvo ne tik mokausi darbo su jaunuoliais, konsultacijų organizavumo, bei projekto vykdymo niuansų, tačiau mokausi ir darbo komandoje, laiko planavimo, klausimų kelimo ir problemų sprendimo. Tikiu, kad mes mokomės visą gyvenimą, ir šiame gyvenimo etape labai džiaugiuosi gaunamomis pamokomis, tiek iš jaunuolių, tiek iš darbuotojų.