LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Nauji metai, naujas savanorių naujienlaiškis Jums

  • NAUJI METAI, NAUJAS SAVANORIŲ NAUJIENLAIŠKIS SVEIKINASI SU JUMIS!

  • Džaugiamės, kad Tarptautinės savanorių dienos eitynės įvyko sklandžiai ir susilaukė atgarsių (pamatyk čia).

 

  • Populiarinti savanorystės nesustojame ir naujais metais. Su partneriais vykdome „Jaunimo savanoriškos tarnybos“ projektą, kuris sudarys galimybes savanoriauti mažiau galimybių turintiems žmonėms visoje Lietuvoje!

Savanorių išlaidos bus kompensuotos, jie gaus mokymus ir palydėjimą savo savanoriško kelio pradžioje. O rinktis kur savanoriauti jau yra iš ko. Šiuo metu projekte dalyvauja jau 65 įvairios savanorių laukiančios organizacijos. Jų skaičius nuolat

didėja,  o pasirinkimas darosi vis įvairesnis (pamatyk ten).

 

  • Savanorių centras sveikina į Lietuvą atvykusią savanorę iš Portugalijos Ineš  . Ineš savanoriaus Kaišiadorių socialinių paslaugų centre, kur padės vaikams su negalia lipdyti iš keramikos, pinti vytelėmis ir dar daug daug dalykų. Ineš yra jau 18 Europos savanorių tarnybos (EST) savanorė atvykusi praėjusiais metais į Lietuvą su A.C.Patria pagalba.

Jei ir Tu nori išbandyti save savanorystėje užsienyje - tu turi tokią galimybę (pamatyk visur)!

 

  • Na, o jei nori patirties semtis Lietuvoje – mes padėsime išsirinkti Tau geriausiai tinkančią savanorystės vietą (pamatyk kitur). Siūlome Tau naują savanorystės vietą – Kauno Velnių muziejų. Velniai ir muziejaus darbuotojai laukia savanorio, kuris padėtų mažiesiems muziejaus lankytojams susipažinti su ekspozicijomis, juos užimtų.

 

Laukiam laukiam mes svetelių...

buksavanoriu@gmail.com

tel. 8 600 19550

M. Daukšos g. 26-1, Kaunas 

 

naujienlaikienr3.jpg (regular, 500x353)