LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Naujas pavasaris - naujos šukuosenos

Jaunimo savarankiškumo ugdymo centre „Kitaip“ vyksta daug įvairių veiklų: daug nuolatinių planinių veiklų, tokių kaip socialinių įgūdžių grupės,  įsidarbinimo ir išlikimo darbe seminarai, konsultavimas, pagalba ieškant mokslų ar darbo vietos,  jaunuolių palydėjimas iki mokymosi vietos  ir daug kitų. Šalia pastovių veiklų  yra įgyvendinamos ir gimusios netradicinės iniciatyvos. Viena iš jų – dviejų kirpėjų savanorių pasiūlyta idėja – nemokamas jaunuolių kirpimas Patrioje. Už tokį kirpimą jaunuoliai atsilygino „gerais darbais“ organizacijos aplinkai. Štai, ką vienas iš kirpimo popietės dalyvių Dainius M. rašo apie tai:

 

„Praeitą pirmadienį 2011-05-23 buvo kirpimo diena. Buvo atvažiavę 2 faini kirpėjai Deividas ir Arūnas. Jie jau čia buvo antrą kartą. Pirmą kartą buvo žiemą atvažiavę. Jie labai fainai apkerpa ir gražiai daro šukuosenas ir dar duoda patarimų. Aš labai patenkitas kaip mane apkirpo. Už kirpimą reikejo tik po mažą darbą padaryti kiekvienam pvz lemputes pakeisti Patrioj, išdažyti lentas su dažais, girliandas padaryti šventei VolFest, kuri bus ši savaitgalį, ir nuskusti sienos pelėsius.”

 

Dėkojame savanoriams kirpėjams Deividui ir Arūnui. Taip pat šauniai pasidarbavusiems naujų šukuosenų savininkams – “Kitaip” centro jaunuoliams.

 

“Kitaip” komanda

 

dscf0030.jpg (regular, 500x339)