LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Muzikinis „Vartų“ savaitgalis!

Atviras jaunimo centras “Vartai” darbo savaitę užbaigė griausmingai… Muzika karaliavo vartiečių širdyse… Miestiečiai ir miesto svečiai džiaugėsi jaunuolių muzikiniais sugebėjimais… Jaunimo centro sienos drebėjo nuo saulėtos “Debesėlio” muzikos… Tokiais ir tikriausiais dar įvairesniais epitetais būtų galima apibūdinti AJC gyvenimą gegužės 18 – 19 dienomis.

                      Penktadienį (gegužės 18 d.) jaunimo centre skambėję jautrūs gitarų garsai bei puikus vokalistės balsas į “Vartus” prišaukė neregėtą negirdėta skaičių grupės “Debesėlis” gerbėjų. Tai – jauna muzikinė grupė susidedanti iš vokalistės Justės ir jau gerai visiems vartininkams pažįstamo gitaristo/vokalisto Andriaus. Jaunuoliai Kauno miesto muzikinėje padangėje sparčiai populerėja. Jie pasirodo įvairiuose renginiuose, koncertuose, baruose rengiamuose akustiniuose vakaruose. Neaplenkė Debesėlis ir jaunimo centro, kuriame “užaugo”. Andrius vartuose jau pakankamai seniai. Išbandė save improvizuodamas gitara Brėmenų veikloje ir “būgnininko pareigose” grupėje Moskwich. Dabar, turbūt, atėjo metas padaryti kažką pačiam, tad Debesėliai Andrius su chaizmatiškaja vokaliste Juste jau keli mėnesiai koncertuoja kartu ir dažnai repetuoja tarp keturių jaunimo centro sienų.

                      Šeštadienį (gegužės 19 d.) Kaune vyko dvi šventės – miesto gimtadienis ir Gatvės muzikos diena. Pastarojoje dalyvavo ir atviras jaunimo centras. Įsikūrėme pačioje miesto širdyje – Rotušės a., kur žaidėme stalo žaidimus, bendravome, gėrėme gardžią arbatą su sausainiais ir, žinoma, muzikavome, dainavome, improvizavome, kvietėme prisijungti praeivius. Buvo linksma, ir jei kuris nors neatvyko, tai dabar gali gailėtis tai praleidęs.

 

Gražių emocijų fiksavimui šiais metais neturėjome laiko (labai jau buvome įsijautę į muziką), tad kviečiame prisiminti pernai vykusią Gatvės muzikos dieną.

 

Susitiksim,

AJC „Vartai“

 

dscf9911.jpg (regular, 375x500) dscf9912.jpg (regular, 500x375)

dscf9913.jpg (regular, 500x375)

dscf9909.jpg (regular, 375x500)

dscf9906.jpg (regular, 500x375)