LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Mokykla, dėmesio!


Savanorių centras dirba su savanorystės tema,mato poreikį diskutuoti apie jos naudą asmeniui bei bendruomenei ir ugdyti sąmoningumą ir suvokimą apie tai, kas yra savanorystė, kokie jos tikslai, principai, pripažinimas ir pan.Jau keletą metų esame mokyklų kviečiami vesti užsiėmimus apie tai ir toliau plečiame šią veiklą. Kaune buriame savanorių bendruomenę, kuriai priklauso vietiniai savanoriai (moksleiviai, studentai, dirbantys žmonės), „Atrask save“ projekto dalyviai, savanoriaujantys Erasmus studentai, Europos savanorių tarnybos savanoriai. Savanoriaujantys moksleiviai kviečiami dalyvauti savanorių grupės susitikimuose 2k./mėn., reflektuotisavanorystę kaip mokymosi procesą. Po ilgalaikės tęstinės savanorystės suteikiami patirtį patvirtinantyspažymėjimai.


Pasiūlymas. Mes siūlome bendradarbiavimo galimybę: atvykti pas mus arba pasikviesti mūsų komandos atstovus atvykti pas Jus į mokymo įstaigą ir supažindinti moksleivius, pedagogus, galbūt ir kitus mokyklos bendruomenės narius su savanoryste, pravesti informacinį renginį, neformalų užsiėmimą 9-12kl.moksleiviams (pavyzdžiui, klasės valandėlės metu, pilietinio ugdymo, tikybos ar etikos pamokų metu ir kt.). Susitikimo trukmė – 1 akademinė valanda. Kalbant savanorystės tema galima paliesti daug įvairių aspektų,pavyzdžiui, asmeninis tobulėjimas, bendruomenė, pilietiškumas, atsakomybė, orumas, neformalus mokymasis irkt., tačiau kiekvienu atveju siektume aptarti ir susiderinti turinio dalykus detaliau. Susitikimo laiką planuoti irderinti svarbu iš anksto, nes susitikimus/vizitus planuojame vieną kartą per mėnesį vis kitoje mokykloje.

 

Norinčius bendradarbiauti kviečiame susisiekti su savanorių koordinatore Birute Daugėliene el.paštu  jst.patria@gmail.com arba telefonu 8 63096690.

img_0431.jpg (regular, 500x333)