LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Mes ir laipiojimo centras "Miegantys Drambliai".

Norėdami pasiekti jaunuolius, kuriems reikalinga pagalba ieškant mokslo, darbo arba savanorystės galimybių, siekiame bendradarbiauti su įvairiomis organizacijomis ir kartu stengiamės jiems padėti.

Laipiojimo centras „Miegantys drambliai” – socialiai atsakingas centras, kuris daug laiko ir pastangų skiria vaikų bei jaunuolių užimtumui. Centro socialinė vizija labai artima „Actio Catholica Patria” organizacijai, tad su juo bendradarbiaujama ne vienerius metus. Stengdamiesi pasisemti gerosios patirties, kaip dalyvauti įvairioje veikloje pritraukti daugiau jaunuolių, nusprendėme prisidėti prie „Miegančių dramblių” užimtumo iniciatyvos – išeiti į parkus ir aktyvių užsiėmimų metu pakviesti jaunus žmones prieiti, bendrauti bei taip juos informuoti apie galimybę dalyvauti jaunimo garantijų iniciatyvos projekte „Atrask save”. Tikime, kad bendras darbas gali atnešti produktyvių rezultatų.

 

Jaunimo  garantijų iniciatyvos koordinatores ir „Miegančius dramblius” rasite trečiadieniais nuo 15 iki 18 val. Kalniečių parke, o ketvirtadieniais nuo 15 iki 18 val. Draugystės parke.

 

 

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų ir Jaunimo užimtumo iniciatyvos lėšų.

 

Susisiekti su JGI projekto „Atrask save“ koordinatorėmis galite:

el. paštu: jgi.patria@gmail.com;

tel. nr. +370 631 43 310; +370 655 80 534;

daugiau informacijos: www.patria.lt; www.jrd.lt; www.ldb.lt; www.esf.lt.