LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Maistas gali daugiau 2017

maistasgalidaugiau1.png (regular, 500x419)

 

VšĮ “Actio Catholica Patria” kartu su VšĮ „Humana People to People Baltic“ pasirašė socialinės partnerystės programos „Valgyk protingai” bendradarbiavimo sutartį ir vėl startuoja su programa jaunimui “Maistas gali daugiau 2017”.

 

Šiemet pagrindiniai programos tikslai yra skatinti jaunuolius maitintis sveikiau bei kokybiškiau, renkantis vietinių gamintojų produktus. Patrioje programa bus vykdoma trimis vasaros, rudens bei žiemos ciklais po 2 mėnesius. Pirmasis vasaros ciklas prasideda jau birželio 13 d. 16 val. (M.Daukšos g. 26-1, Kaune), registruokis el.paštu info@patria.lt. 

Per du mėnesius suburta grupė mokinsis gaminti maistą, juo dalintis, lavins sveiko gaminimo ir sveikos gyvensenos įgūdžius, susipažins su stalo, svečių priėmimo kultūra,  turės mobilios virtuvės dienas,  per kurias vyks gaminti pas skirtingas bendruomenes, partnerius. Taigi, visus jaunus žmones, kurie nori rasti bendraminčių ir kartu gamintis maistą, kuriems įdomi maisto kultūra bei įvairūs svečiai, kviečiame prisijungti prie Patrios jaunuolių bei kartu su Indre iš savanorių centro bei mūsų EST savanore iš Armėnijos – Amaly, sudalyvauti vasaros cikle. Jei neturi daug įgūdžių gaminti maistą  ne bėda – visada galima išmokti, o jei jauti, jog gaminimas yra tavo “arkliukas” – mes tik džiaugsimės, jei galėsi prisijungti, nes galėsi pamokyti ir kitus.

 

Nori prisijungti į kurią nors grupę? Norite pasiūlyti bendruomenę, organizaciją į kurią galėtų atvykti mobili virtuvė? Norėtumėte pasidalinti su mumis apie sveiko maisto gaminimą? Turite įdomesnių receptų? Žinote, ką nors kas galėtų pasidalinti su mumis rudeniniu derliumi? Mielai priimsime jūsų pasiūlymus! Galite skambinti, rašyti arba aplankyti mus biure: M. Daukšos 26-1, Kaunas. Tel. 8 37 204185, 8 600 19550, 8670 05103 (kviesti Liną), info@patria.lt.

 

Taigi, laukiame visų norinčių prisijungti, nes tikime, kad laikas praleistas kartu virtuvėje ar prie stalo yra įrankis mokytis ne tik apie maisto gaminimą, bet ir vieniems apie kitus.