LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Magiška diena atvirame jaunimo centre „Vartai“

Antradienį jaunimo centre netikėtai ėmė dingti daiktai, snigti tikras sniegas, iš kiaušinių ristis baltos pelės...Jaunimo centrą užvaldė magija. Kodėl? Kas? Kaip? Ogi apsilankė iliuzijų praktikas Rokas. Rokas – jaunas iliuzionistas, kuris siekia neįmanomo. Misija: Priversti nusišypsoti net ir didžiausius skeptikus, pažadinti žiūrovų smalsumą ir vaizduotę, bei priminti, jog magija slypi kasdienybėje.

        Bendradarbiavimas prasidėjo visai atsitiktinai – Rokas pats su mumis susiekė ir suintrigavęs savo pasiūlymu pasiryžo triukus parodyti gyvai. Smalsuolių prisirinko pilna salė. Visiems buvo labai įdomu pamatyti kaip pradanginamas žmogus arba iš kepurės ištraukiamas triušis (to nepamatėm, bet pamatėm daug kitų triukų). Taip, triukus stebėti yra įdomu, tačiau dar įdomiau – sužinoti kaip jie atliekami. Vieną triuką išmokome ir mes. Kokį? Ateikit į „Vartus“ ir mes jums parodysime J

        Pamatėme tokių triukų, kaip atspėti kas parašyta lapelyje, kuris yra plastikiniame maišiuke, kaip linksmai „nukabinti“ merginą padarant, kad snigtų, kaip pradanginti butelį užkandinės „Mc‘Donalds“ maišelyje, sužinojome, kad pas magus baltos pelės išsirita iš kiaušinių ir dar įvairiausių, net ir tokį kasdieninį – kaip greitai iškrauti foto aparato bateriją (štai kodėl turime mažai nuotraukų ir imame manyti, jog tai tikrai galėjo padaryti Rokas tam, kad netyčia savo paparaciška akimi neatskleistumėme triuko paslapties).

        Žinoma, svarbiausia ką supratome – magija tikrai slypi kasdienybėje, tereikia tik geriau įsižiūrėti ir viskas pasirodys paslaptinga. Tikėkimės tai nebus tik vienkartinis magijos protrūkis jaunimo centre, o tęstinis reiškinys, tuo labiau, kad galbūt, norinčius pasimokyti triukų galėsime pakviesti pas save (nieko nežadame, bet bandome iš visų jėgų). Be to, visi, kurie jau nori pradėti – turime dėžę, su iliuzijų atributais ir instrukcijomis, kaip atlikti kai kuriuos triukus. Tad – ATEIKIT, LAUKIAME!

rokopasirodymas.jpg (thumb, 160x120) rokas1.jpg (thumb, 160x120) rokas2.jpg (thumb, 160x120) rokas3.jpg (thumb, 160x120)