LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Labai norisi džiaugtis ir dėkoti

Pastaruoju metu pagrindinė žinia sklandžiusi Patrios viešojoje komunikacijoje buvo, kad AJC "Vartai" persikrausto. Net klausimų kilo aplinkiniams, ar dar kažką darom, ar tik statybomis užsiiminėjam. Na, bet visi, kas yra patyrę kraustymosi ir remonto fazę žino, kiek laiko, energijos  ir resursų pareikalauja sklandus persikraustymas ir darbai. O dar kai kraustaisi su jaunimo centru kažkaip mėgindamas nenutraukti įprastinių veiklų ir kiek įmanoma taupant ir savais resursais, tai dar daugiau. Tačiau, didžioji dalis patalpų jau sutvarkyta, įrengtas šildymas, virtuvė, tualetas ir konusltacinis, yra 3 nemažos patalpos veikloms. Tiesa, dar reikės gerokai padirbėti su muzikos kambariu ir jį izoliuoti, kad nesusigadintumėm santykių su naujais kaimynais, svajojame apie galimybę pritaikyti įėjimus neįgaliesiems. Ir tą tikrai darysime. Tačiau kol kas džiaugiamės tuo, kas jau padaryta. Ir su dideliu džiaugsmu teigiame, kad pagaliau jaunimo centras jau įsikūrė naujuose šviesesniuose, erdvesniuose ir švaresniuse namuose. Tiesa, atidarymo šventė ir kasdienės veiklos nespėjo įsisiūbuoti dėl karantino, tačiau paskutiniams daiktams keliaujant į lentynėles, pradėsime ir jaunuolius reguliariai mažomis grupelėmis po 5 nuo gruodžio priimti (jei situacija su karantino sąlygomis nesikeis). 

 

Taigi, susiremontavom, persikraustėm, versim naują lapą. Tačiau prieš jį verčiant labai labai norisi dėkoti visiems prisidėjusiems tiek darbais, tiek pinigais. O kad jau prašėme paramos, tai už ją ir atsiskaitom.

Iš viso remonto ir kraustumosi darbams išleista 3889,40 Eur. Šioms išlaidoms padengti surinkta 3998,72 Eur. 

 

Ypatingą padėką reiškiame Compagnie Francaise d'Assurance, kurie patys mus susirado ir pasiūlė padengti paskutines likusias išlaidas ir Vartų remontuio pervedė trūkstamą 1000 Eur. Taip pat Laurai Ramanauskaitei-Stašiauskienei, Ritai Škriadaitai - Vrubliauskei, Solveigai Padriezienei, Rūtai Bagdzevičei, Žilvinui Mažeikiui, Indrei Maršantaitei skyrusiems AJC "Vartai" remontui sumas pagal galimybes nuo 20 Eur iki 500 Eur bei "Kitokiems projektams" už Artūro inicijuotą paramą beigi mūsų draugams Jurbarko rajono jaunimo iniciatyvos centrui. Taip pat Samariečių bendrijai už trūkstamus baldus, kuriuos leido išsirinkti jų sandėlyje. Už virtuvę labai dėkojame Evelinos vyrui Gyčiui. Taip pat komandos nariams bei savanoriams, prisidėjuisems ir savaitgaliais bei laisvesnėmis minutėmis. O labiausiai tai Antanui, kuris buvo kuriam laikui beveik apsigyvenęs Ožeškienės g. 7, kad jaunuoliai turėtų savo erdvę. Ir žinoma jaunuoliams, kurie taip pat nuoširdžiai dažė, piešė, nešė, lupo ir klijavo. 

 

Dėkojame visiems prisidėjusiems! 

brownblackfridaysaleannouncementfacebookpost.png (regular, 500x419)