LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Kviečiame į informacinį susitikimą apie projektą "Atrask save" Kauno miesto savivaldybėje

Lietuvos darbo birža kartu su Jaunimo reikalų departamentu prie Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vykdo projektą „Atrask save“.

Projektas yra skirtas neaktyviems ir nemotyvuotiems jauniems žmonėms. Kauno mieste projektą įgyvendina su jaunimu dirbanti organizacija VšĮ Actio Catholica Patria.

 

2016 m. sausio 12 d. 15 val. Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje vyks informacinis projekto susitikimas. Kviečiame dalyvauti socialinius darbuotojus, psichologus, seniūnijų specialistus, nevyriausybinių organizacijų narius, policijos pareigūnus, dirbančius su neaktyviais jaunais žmonėmis arba savo veikloje susiduriančiais su nemotyvuotais jaunuoliais. Bendradarbiaukime, suvienykime jėgas!

 

Statistikos duomenimis, Lietuvoje neaktyvių jaunų žmonių yra beveik 50 tūkst. iš jų Kauno mieste yra kiek daugiau nei 5700 jaunuolių. Neaktyviais jaunais žmonėmis yra laikomas 15-29 m. nedirbantis, nesimokantis ir darbo biržoje neregistruotas jaunimas. Įvairių Kauno mieste veikiančių nevyriausybinių organizacijų ir savivaldybės administracijos, mokslo įstaigų bendradarbiavimas yra svarbus siekiant surasti, atpažinti neaktyvius jaunus žmones bei informuoti apie jiems teikiamas paslaugas ir galimybes dirbti arba mokytis mieste.

Informacinio susitikimo metu bus aptariamas projektas „Atrask save“, numatomos veiklos ir darbo, su neaktyviais, niekur nesimokančiais ir nedirbančiais jaunais žmonėmis, metodai, skatinamas kiekvieno Jūsų įsitraukimas siekiant padėti neaktyviam jaunuoliui sugrįžti į darbo rinką ar mokymosi sistemą.

 

Būtina registracija iš anksto internetu:  http://bit.ly/1U4oNgA

 

kaunom.savivaldybe.jpg (mini, 53x58) ldb.png (mini, 70x58) jrd.jpg (mini, 105x58) es.jpg (mini, 92x58) jgi.png (mini, 67x58) patria.png (mini, 80x58) vartai.jpg (mini, 61x58)