LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Konferencija: Darbas su vaikais ir jaunimu: saugus ir lygiavertis santykis įgalina

"Šeimos santykių institutas" kviečia dalyvauti praktinėje konferencijoje „Darbas su vaikais ir jaunimu: saugus ir lygiavertis santykis įgalina“, kuri vyks 2016 m. balandžio 21 d., Kauno miesto savivaldybės Didžiojoje salėje (Laisvės al. 96, Kaunas).

Konferencijoje kviečiame dalyvauti vaikų dienos centrų, atvirų jaunimo centrų ir erdvių darbuotojus bei savanorius, valdžios institucijų ir kitus atstovus, kuriems rūpi vaikų, jaunimo ir šeimos gerovė. Dalyvavimas konferencijoje suteiks erdvės diskusijoms kaip geriausiai atliepti kompleksinius vaikų, jaunų žmonių ir jų šeimų poreikius, o kartu tai puiki galimybė bendrauti ir bendradarbiauti, dalintis gerąja patirtimi ir žiniomis.

Konferencijos programa

Registruotis iki 2016 m. balandžio 18 d. (imtinai), užpildant REGISTRACIJOS FORMĄ.

Vietų skaičius ribotas. Dalyvavimas konferencijoje nemokamas. Iš vienos organizacijos registruojama ne daugiau 2 asmenų. 

Registraciją patvirtinsime Jūsų nurodytu el. paštu. Iškilus klausimams, prašome skambinti (8 37) 75 09 35.

Konferenciją organizuoja Šeimos santykių institutas.

 

Konferencija yra projekto „VDC, VDC su AJE, AJC darbuotojų ir savanorių kompetencijų kėlimas“ dalis. Konferenciją remia Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo programa „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“. Projektą įgyvendina Šeimos santyių institutas, kartu su VšĮ "Actio Catholica Patria".