LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Kauno miesto muziejus kviečia savanoriauti Tarptautinės muziejų dienos ir Muziejų nakties renginyje gegužės 18 d.!

 

Kauno miesto muziejus kviečia savanoriauti Tarptautinės muziejų dienos ir Muziejų nakties renginyje gegužės 18 d.!

1. 
Gegužės 18 d. nuo 12 iki 16 val. KVIEČIAME SAVANORIAUTI prie Kauno pilies žaidžiant viduramžių žaidimus! Mes apmokysime žaisti jus, o jūs - kauniečius ir miesto svečius!

Ieškome entuziastingų ir komunikabilių savanorių! Po žaidimų, kviečiame toliau linksmintis Tarptautinės muziejų dienos ir Muziejų nakties renginyje Kauno pilyje ir Kauno miesto muziejuje!
Viduramžių žaidimams reikėtų 4-6 savanorių. Daugiau informacijos apie renginį rasite čia. 

2.
Gegužės 18 d. nuo 16 iki 22 val. (arba kažkuriomis valandomis šiuo laiku) kviečiame savanoriauti renginyje Tarptautinė muziejų diena ir Muziejų naktis Kauno miesto muziejuje. 

Reikėtų 2 savanorių, kurie padėtų prižiūrėti tvarką parodų salėse ir bendrautų su lankytojais - juos nukreiptų į parodų sales.

Taip pat nuo 18 iki 21 val. veiks improvizuotas foto ateljė „Mažasis Paryžius". Ieškome 1-3 savanorių-fotografų su savo fotoaparatais fotografuoti lankytojus šiame foto atlejė. 

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia. 

3.
Savanorių, kurie talkintų muziejaus renginių, parodų atidarymų metu, taip pat galėtų padėti prižiūrėti tvarką bei pafotografuoti su savo technika -  ieškome nuolatos.

 

 

Savanoriai susisiekti su mumis gali tel.: (8 37) 208 220 arba el.p.: kultura.kmm@gmail.com, taip pat Facebook puslapyje arba Kauno miesto muziejuje (M. Valančiaus g. 6).

Kreiptis į: pavaduotoją muziejinei veiklai Redą arba kultūrinės veiklos vadybininkę Brigitą.