LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Kaune – projektas „Atrask save“

„Atrask save“ – projektas, kurio pavadinimą jau žino ne viename Lietuvos mieste ir miestelyje įsikūręs gyventojas. Projektas, skirtas 15-29m. jaunimui, kuris nesimoko, nedirba ir nėra registruotas darbo biržoje. Šio projekto metu jaunuoliai, kuriems sunkiai sekasi rasti tą kelią, kuriuo norisi eiti, gali rinktis vieną iš trijų galimybių – atrasti tinkamą darbą, mokymosi vietą ar praktiką/stažuotę. Taip pat kaip galimybė šiame projekte nurodoma ir galimybė savanoriauti.

Kauno mieste šį projektą vykdo A.C.Patria organizacija. Šio projekto rėmuose dalyviai tiek savanoriauja, tiek kartu su projekto koordinatorėmis ieško tinkamos darbo vietos. Taip pat po projekto dalyviams siūlome prisijungti į tęstinį projektą „Naujas startas“, kurio metu galima įgyti profesinį išsilavinimą, dirbti subsidijuojant arba pasižvalgyti į kitas galimybes, kurios yra teikiamos šiame projekte. Tikimės, kad projekto „Atrask save“ žinomumas ir toliau didės, o kartu su juo į projektą bus įtraukta dar daugiau dalyvių, kuriems padėsime ne tik surasti tinkamą darbo vietą ar išsilavinimą, tačiau atversime galimybes savanorystei ir kitoms galimybėms.

 

atrasksave_didesnesraidem.jpg (regular, 354x500)

 

 

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų ir Jaunimo užimtumo iniciatyvos lėšų.

 

Susisiek su JGI projekto „Atrask save“ koordinatorėmis:

El.paštu: jgi.patria@gmail.com

Tel. nr.: +37063143310 - Lina; +37065580534- Giedrė;

Daugiau informacijos: www.jaunimogarantijos.lt www.patria.lt; www.jrd.lt; www.ldb.lt;