LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Karolis apie vasario mėnesio "Vartuose" vertinimą

Sveiki,

Tai mano pirmas laiškas Jums, mano vardas Karolis. Rašau Jums, nes noriu papasakoti kaip mums su Kriste, Indre ir Martinu sekėsi vasario mėnesio įsivertinimas. Paskutinėm vasario dienom davėm Jums užpildyti anketas ką Jūs manote apie vykdytas veiklas Atvirame jaunimo centre „Vartai“ vasario mėnesį. Ir kaip galvojate kokių atsiliepimų sulaukėm? Na, galiu pasakyti, jog buvo įvairiausių atsiliepimų, vienas veiklas vertinate labai panašiai, kitas labai dviprasmiškai, tačiau svarbu pasakyti, jog buvo ir pasiūlymų į kuriuos būtinai atsižvelgsime.

 

Išskirtinės vasario mėnesį AJC „Vartai“ vykusios veiklos:

Vartų atidarytuvės, kuriose manęs nebuvo, bet girdėjau, jog susirinko daug vartininkų ir daug jų dalyvavo atsinaujinusioje karaokėje, gaminot sriubą, kuri ne visiems pasirodė labai gardi, na bet...Tačiau, kaip supratau, iš jūsų atsiliepimų diena buvo kaip ir visos Vartuose, o Jums norėjosi ko nors ypatingesnio, pavyzdžiui, dekoracijų! Taigi, kai kitą kartą rengsimės kokiai šventei – burkitės į dekoracijų gaminimo komitetą ar darbo grupę ir patys galėsim sukurti šventišką aplinką.

atidar.jpg (regular, 500x375)

 

Tvarkymasis, nors Jūsų nebuvo gausu, tačiau kiekvienas atėjęs buvo tikrai nusiteikęs dirbti. Ir tai buvo puiku! Taigi, iš sudaryto darbų sąrašo Jūs kiekvienas išsirinkote tai, ką tvarkyti norėjote. Tiesa, mus pasiekė kalbos, kad tą dieną „vartuose visus vertė tvarkytis“, oi ne ne..tvarkėsi tik tie, kurie norėjo, o kurie nenorėjo, tiesiog pasiūlėme užeiti kitą dieną, nes ši buvo skirta mūsų ne itin tvarkingą rūsį paversti kur kas tvarkingesniu, kas mums puikiai pavyko! Tiesa, Jūs patys įvardijote, kad trūko kontrolės iš mūsų pusės, na mes manome, kad esate pakankamai savarankiški ir patys puikiai tvarkėtės su Jums patikėtoms užduotimis, tačiau jei labai norite – būsime griežtesni ;)  Tiesa dulkėti kampai liko jau visiškai netrukus būsiančiam antrajam užėjimui – kovo 29 d., kuomet vėl pakviesime į Vartus tik tuos, kurie mielai ir savo noru prisidėtų prie mūsų visų aplinkos švarinimo ir gražinimo... Manau, kad diena buvo turininga ir įdomi, kurią pabaigėme bendrais pietumis iš mūsų šventinio „servizo“.

599847_3948070038473_1731289242_n.jpg (regular, 500x375)

 

Centro policijos komisariato lankymas. Nuomonės įvairios, kai kam buvo įdomu, kai kam nelabai. Tačiau Jūsų surašytas pastabas jau perdavėme Policijos pareigūnėms, taigi tikime, jog visų pusių pastangomis kitas susitikimas bus dar įdomesnis.

184250_3847337760229_1136363766_n.jpg (regular, 500x375)

Vokiečių - Austrų diena, kaip supratom Jums visai patiko, tik norėjote daugiau įsitraukti ir daugiau žaidimų. Atsižvelgsime į tai organizuodami Balkanų kultūros vakarą.

539513_3852483088859_1792400331_n.jpg (regular, 500x375)558099_3852484648898_564877369_n.jpg (regular, 500x375)

 

Mūsų kasdienės veiklos:

-          Karaokė. Sakote, kad trūksta populiarių angliškų ir lietuviškų dainų. Taigi, dainų list‘as jau kabo ant durų, į kurį labai raginame užrašyti Jūsų norimas dainas, taigi – PILDYKIT! Be to, turimų dainų sąrašas jau padidėjo – ačiū Martinui!

-          Protmūšis. Akivaizdu, jog buvo kiek per sunkus, taigi pasistengsim, kad kitas riešutėlis būtų labiau įkandamas. Man asmeniškai buvo įdomu iki filmų...

-          Maisto ruošimas. Prašytume būti aktyvesniais ir siūlyti savo receptus penktadieniniui „Maisto klubui“. Sąrašas taip pat jau kabo ant durų, kuris beje, labai gražiai pildomas ;)

-          Būgnai. Kadangi pastebėjome, jog didžiąją būgnavimo dalį užima Moskvich repeticijos. Pasitarėme su dantistais ir Moskvich‘iais ir jau turime naują būgnų tvarkaraštį. Būgnų pradžiamokslis – trečiadieniais ir penktadieniais nuo 15.00 iki 17.00, o Moskvich‘ių repeticijos nuo 17.00 iki 19.00. Taip pat, Olegas pasiryžo mainais už jų repeticijoms skirtą laiką pamokyti visus, norinčius išmokti groti būgnais.

 

Jūsų pasiūlymai:

-          Pokerio turnyras. Na, mes pasitarėm ir galim tvirtai pareikšti, kad tikrai nesame už azartinius lošimus, taigi, mielieji, ne visi Jūsų norai gali išsipildyti.

-          Gestų ir Ispanų kalbų pamokos. O taip, gestų kalbos pamokos jau prasidėjo nuo kovo 20 d. kartu su praktikante Agne ir jos kolege Loreta.

-          Išvykos. Jau suplanuota šiltajam metų laikui išvažiuojamasis seminaras ir patyriminis žygis, taigi reikia tik gero oro ir Jūsų dalyvavimo ;))

-          Susitikimai su aktoriumi ar režisieriumi. Indrė ką nors sugalvos.

-          Anime peržiūros. Bus bus bus. Lina sakė atsineš kartkartėmis Anime, tačiau siūlome jų atsinešti ir visiems kitiems, kurie šį žanrą mėgsta.  

 

Tikiuosi, kad Jums dar nepabodo skaityti tokios ilgos rašliavos... Bendrai paėmus mėnesis buvo gana turiningas, o jūs drąsiai reikškit savo nuomonę, ko trūkta Vartuose, kad jie taptų jūsų antrais namais.

 

Nuoširdžiai,

Praktikantas Karolis