LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Kam važiuoti į Liudwigshafen?

Kovo 6-11 d. VšĮ „Actio Catholica Patria“ delegacija, suformuota iš visų organizacijos centrų atstovių, lankėsi Liudwigshafen miestelyje, Vokietijoje. Organizacija „Internationaler Bauorden“ pasikvietė į partnerystės mezgimo ir patirties dalinimosi vizitą, kurio metu buvo aplankytos 5 organizacijos bei aptarti ateities projektai.

 

0delegacijaiii.jpg (regular, 500x375)

Nuotraukoje VšĮ "A.C. Patrios" atstovės: Kristina Mačiulytė, Indrė Samytė, Lina Daugėlaitė, Justina Kiudytė ir „Internationaler Bauorden“ atstovai Lena Becker, Tereza Egle ir Peter Runcok, kuris koleges pasveikino su moterų solidarumo diena. 

 

2otterstadt.jpg (regular, 500x281)

Aplankyta darbo stovykla Otterstadt. Tai 2 savaites vykstantis projektas, kurio metu 6-12 jaunų žmonių atlieka ūkio darbus (kapoja malkas, stato mūrines sienas, kloja grindis, stato vaikų žaidimų aikšteles, sodina gėles ir kt.) reikalingus stiprinti vietos bendruomenes. Nuotraukoje architektūrą Berlyne studijuojantis Klausas dalinasi savo patirtimi darbo stovykloje.

 

Jau liepos 22 – rugpjūčio 4 d. į Kauną atvyks grupė jaunuolių iš Vokietijos į vadinamą darbo stovyklą, kurios metu atliks praktinius remonto ir apdailos darbus nevyriausybinėse organizacijose, turės galimybę mokytis amato iš profesionalų. Galimybę dalyvauti darbo stovyklose Vokietijoje jau šią vasarą turi ir jaunimas iš Lietuvos – daugiau informacijos čia http://bauorden.eu/ arba el.paštu est.patria@gmail.com

 

4jugendfarm.jpg (regular, 375x500)

Aplankyta organizacija Jugendfarm, kur kviečiami vaikai be tėvų nuo 6 metų - jie gali saugiai leisti laiką gamtoje, rūpintis naminiais gyvūnais, gaminti maistą bei dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.

 

3jugendwerkde.jpg (regular, 500x281)

Vizito metu buvo aplankyti du atviri jaunimo centrai, kuriuose lankosi jaunimas nuo 10 iki 26 metų. Šioje nuotraukoje yra jaunimo centras skirtas geografinę izoliaciją patiriantiems jauniems žmonėms.