LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Kaip savanoriai šturmavo Europos dieną!

Kas girdėjo, o kas visai, ne, tai perduodu - išėjusį sekmadienį nuo pat vidurdienio, Daugirdo slėnyje (Nemuno krantinėj palei amfiteatrą, kitaip sakant) baltai išsipustę pasirodė didelės palapinės. Beveik visas miestelis, nors rodės, lyg alėja, o iš tiesų buvo mugė :) Tuo tarpu šia alėja nutrepsėjo nemažai įvairių spalvų ir garsų žmonių, užmesdami akį į organizacijų, dirbančių su savanoriais, palapines. Daug buvo įdomių veiklų, vis vedančių į savanoriškas temas ir dar į Europą. Kur buvę, kur nebuvę, oranžiniai tą alėją nudažė ir mūsų didžiai gerbiami ir talentingi savanoriai!!! Jie kalbino žmones, dalinosi patirtimis, spardė kamuolį, grojo, šoko, dainavo ir spinduliavo. Mes labai Jums, mieli, dėkojame už pagalbą, jėginę nuotaiką, geranoriškumą ir tikrą savanoriškumą :)

 

  

 

 

O Savanorių Centras ta proga kviečia visus savanorius susitikti penktadienį 17val. A.C.Patrioje sportiškai nusiteikus penktadienio vakarą praleisti saulėlydyje, netoli vandens, pačioje Kauno širdyje! ;) 

Jei turite galimybę, kviečiame įsimesti užkandžio "vakarienei". Su jumis bus - Jungle speed, UNO, kamuolys ir kiti dalykai, kurių pageidausite ar pasiūlysite ;) 

 

Ja, labai laukiame penktadienio vakaro!!! ;)

 

Su meile, 

Savanorių Centras