LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Kaip likti sausam Kosove?

erasmus-logo.jpg (mini, 203x58)       acplogo.jpg (mini, 84x58)                 klinelogo.jpg (mini, 92x58)

Kovo 22 dieną Jaunimo centras "Arhmeria" Kline miestelyje šventė pasaulinę vandens dieną. Šventės įspūdžiais dalinasi "A.C.Patrios" savanorė Dora, šiuo metu atliekanti ilgalaikę Europos savanorių tarnybą Kosove, projekte "In the Name of Cognition":"Turėjome tris veiklas pagrindinėje mokykloje. Pirmoji buvo prezentacija apie vandens svarbą mūsų gyvenime ir po to sekė trumpa diskusija apie tai. Vaikai man pasirodė labai aktyvūs, nes kiekvienas turėjo ką pasakyti ir nereikėjo jų versti šnekėti, nes jie patys labai aktyviai dalyvavo diskusijoje. Antroji veikla – eisena. Buvo pakviesta viena klasė dalyvauti eisenoje, kurios metu vaikai nešė plakatą sveikinantį su pasauline vandens diena per visą miestą. Ir trečioji Youth Ventre "Ardhmeria-Kline" organizuota veikla buvo žaidimai mokyklos kieme už kuriuos atsakinga buvau aš. Pakvietėme dvi klases. Kiekviena klasė sudarė atskirą komandą. Vykdėme tris žaidimus. Per pirmąjį vaikai turėjo mesti ir pagauti balioną pilną vandens naudodami antklodes. Sekanti užduotis buvo pernešti kibirą vandens naudojant kempinę. Ir trečioji užduotis stovint eilėje siųsti vandenį, naudojant dvi stiklines ir pilant vandenį sau už galvos, iki eilės pabaigos. Oras buvo tinkamas žaidimams su vandeniu, todėl visi atrodė labai laimingi ir nebijojo sušlapti."

img_2068.jpg (regular, 500x333)

Diskusija apie vandens svarbą gyvenime.

1.jpg (regular, 500x333)

Pasaulinės vandens dienos plakatas.

3.jpg (regular, 500x333)

Pirmasis žaidimas su pilnu vandens  balionu ir antklodėmis.

4.jpg (regular, 500x333)

Antrasis žaidimas, kurio tikslas pernešti kibirą vandens naudojant kempinę.

5.jpg (regular, 500x333)

Trečiasis estafetės žaidimas - vandens perdavimas. Galėjo vykti ir sklandžiau :)

2.jpg (regular, 500x333)

Linkėjimai iš Kline, Kosovo!

 

Šis projektas yra jaunimo mobilumo programos dalis, finansuojamas Jaunimo Tarptautinio Bendradarbiavimo Agentūros pagal Erasmus+ programą. Projektą koordinuoja VšĮ "Actio Catholica Patria".

 

Ir tave domina galimybė savanoriauti užsienyje pagal Europos savanorių programą? Rašyk Indrei - EST siuntimo koordinatorei A.C.Patrioje - est.patria@gmail.com