LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Kaip „A. C. Patria“ jaunimą bandė domint...Arba „Kauno jaunimo dienos 2013“

     Jau ketvirtus metus iš eilės įvairios Kauno jaunimo bei su jaunimu dirbančios organizacijos bandė organizuoti Kauno jaunimo dienas. Visą savaitę mieste vyko įvairios akcijos, atrakcijos ir kitokie interaktyvūs ar nelabai renginiai. A. C. Patria taip pat prisidėjo: ketvirtadienį surengė GPS orientacines varžybas „Neatrastos tavo mokymosi vietos“, o penktadienį visa organizacija pristatinėjo savo veiklas NVO mugėje miesto centre.

 

                             GPS orientacinės. Ilgai, labai ilgai bei atsakingai buvo ruoštasi šiam renginiui. Visą savaitę darbuotojai galvojo apie tikslingiausias mokymo vietas, sudarinėjo maršrutą, atsakingai užsirašinėjo koordinates bei kūrė linksmas užuominas. Deja, tą dieną, kuomet turėjo vykti renginys, oras nelabai mus lepino. Turbūt tai įtakojo ir mažą dalyvavusių skaičių. Jiems lietus nesutrukdė – vaikinai rado visas užuominas, buvo apdovanoti prizais bei tikrai linksmai ir turiningai praleido popietę. O ir tarptautinis  „Vartų“ savanoris Francesco išmoko lietuviškai pasakyti kaip labai jam patinka bulvės.

 

                             NVO mugė. Penktadienis išaušo apniukęs, tačiau šiltas. Susidėjome mantą ir iškeliavome į Studentų skverelį pasirodyti bei į kitus pasižiūrėti. Kiekvienas „A. C. Patria“ centras buvo pasiruošęs kaip mokėjo geriausiai: tarptautiniai savanoriai susimeistravo laimės ratą, kurį pasukus buvo galima išlošti prizų; vietiniai savanoriai savo pristatomąja veikla leido kiekvienam norinčiam pasijusti savanoriu darančiu gerus darbus; savarankiškumo centras „Kitaip“ pynė draugystės apyrankes ir kvietė visus dalyvauti maisto gaminimo projekte „Maistas gali daugiau!“; atviras jaunimo centras „Vartai“ atsivežė populiarųjį stalo futbolą, begales stalo žaidimų bei kvietė visus prisėsti ant sofutės ir susirasti draugų. Žinoma, visas veiklas lydėjo gera nuotaika, karšta arbata, juokas, pasakojimai, bendravimas...

 

Tikimės, kad visi dalyvavusieji ko nors išmoko, ką nors suprato bei išsiaiškino... Ir...KVIEČIAME UŽSUKTI pamatyti bei sužinoti dar daugiau!

 

P.S. Foto galite rasti mūsų socialininiame tinklapyje Facebook: https://www.facebook.com/jcvartai