LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Ką veikti vasarą?

Moksleiviai vasaros laukia labiausiai. Mokslų pabaiga, egzaminai išlaikyti, ir keli mėnesiai, kai gali leisti sau ilgiau miegoti, pramogauti su draugais ar pakeliauti (nesvarbu prie artimiausio karjero ar Viduržemio jūros). Svarbu jausti vėją plaukuose ir bent truputį pasimėgauti ne taip jau dažnai lepinančia saule ir šiluma. Arba – nuobodžiauti, leisti dienas prie kompiuterio bei lįsti laukan ir išbandyti pokemonų gaudymą. Baigusiems profesinę ar vidurinę mokyklą, universitetą ar kolegiją vasara atneša ne tik džiaugsmą ir palengvėjimą (mes tai įveikėm!), bet ir nerimą (o kas bus toliau??). Juk visos pabaigos yra ir naujos pradžios, kurias planuoti, galvoti, dėliotis kartais tampa tikras galvos skausmas. Daugybė pasirinkimų, alternatyvų, pasiūlymų ar tuštuma galvoje, kai atrodo visko pilna, o kai imi ieškoti (darbo/tolimesnių studijų/savanorystės pasiūlymų), nesupranti, kuris tau tinkamas, o kuris atrodo geras dėl to, kad greičiausiai patiktų mamai…

Pasirinkti ne visada paprasta ir lengva. O gal ne visada ir norisi. Svarbu suprasti, ko norisi ir kas pačiam yra tinkamiausia. Kaip tai padaryti? Sako, geriausios mintys aplanko duše arba...kalbantis! Dalinantis savo mintimis, gilinantis į patinkančias sferas ir kartu svarstant alternatyvas. Bendraujant su žmogumi, kuriuo pasitiki. Jei tavo aplinkoje nėra žmogaus, su kuriuo norėtum ir galėtum kalbėtis – šiuo metu vykstantis projektas „Atrask save“ suteikia galimybę ateiti ir kalbėtis ką su savo gyvenimu daryti toliau. Jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorės – tai žmonės, kuriems svarbūs tavo pasirinkimai, nes visai neseniai išgyventi visai panašūs jausmai.. O jei vienam gaudyti pokemonus ar klausytis muzikos namuose jau visai įgriso, o susirasti vieną kitą naują draugą/ę atrodo puiki mintis – laukiame Tavęs atvirame jaunimo centre „Vartai“, kuriame kasdien nuo antradienio iki penktadienio 15-19 valandomis jaunimas renkasi būti kartu, žaisti stalo žaidimus, pasiklausyti muzikos ar karštų sumuštinių išsikepti. Kaip namai, tik senamiesčio rūsy :)

 

13692556_269636106740365_2915355136760668472_n.jpg (regular, 500x298)

Susidomėjai?

Daugiau info:

FB Vartai atviras jaunimo centras 

Tel. 8 672 34848 (Vartai jaunimo centras)

JGI projektas "Atrask save"

el. paštu: jgi.patria@gmail.com;

tel. nr. +370 631 43 310; +370 655 80 534;

 

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų ir Jaunimo užimtumo iniciatyvos lėšų.

juosta.jpg (regular, 500x63)