LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Ką Patriai atnešė Kalėdų Senis arba netikėtas aukojimo pavyzdys

Kai užbaigėme beveik visas šių metų veiklas ir tiek komandoje, tiek su jaunoliais atšventėme Kalėdas, mus pasiekė netikėta žinia:

Keletas draugų „susimetė“ pinigėlius ir nori paremti viešiesiems interesams dirbančias įstaigas. Tarp jų buvo ir Patria. Tik sąlyga, kad jie patys nupirks ir pristatys paramą.

Puolėme svarstyti, ko reikia, kam neužtenka lėšų iš projektinio finansavimo. Ir šai to pasekoje turime:

 

-         ilgai svajotus drėgmės surinkėjus Vartų jaunimo centro patalpoms, gal tai bent kiek sumažins pelėsius;

 

-         dėvėtą skalbimo mašiną bei džiovyklę Patrios biurui – tikrai yra jaunuolių, kurie neturi galimybės skalbtis namuose, o blogas kvapas labiau nepadeda integracijai nei socialiniai įgūdžiai. Džiaugiamės galėsiantys pasiūlyti naują paslaugą.

 

-         dėvėtą skalbimo mašiną Lydimam būstui, kuriame gyvena globos namuose augę jaunuoliai. Kol kas naudojame jaunuolio skalbimo mašiną, kuri neužilgo bus paimta...

 

-         šaldytuvą biurui, kur vyksta Humanos projekto maitinimo užsiėmimai. Humanos maisto gaminimas yra ta vieta, kur prie stalo susitinka įvairių Patrios centrų jaunuoliai: tie, kurie lankosi „Vartuose“, kurie yra augę globos namuose, kurie dalyvauja savanorystės programose.  

 

Net jei rėmėjai aukojo ne dėl to, kad būtų paminėti, nuoširdžiai visos komandos vardu dėkojame už šią paramą. Ši auka yra mūsų darbo įvertinimas ir pastiprina mus, kad yra daugiau kam rūpi temos ir žmonės, su kuriais dirbame.

 

dovanos.jpg (regular, 375x500)