LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Įspūdžiais apie AJC Vartai dalinasi praktikantas Ignas

Kasmet pavasarį į Patrios duris pasibeldžia praktikantai, ieškodami patirties, žinių ir palydėjimo profesijos įgijimo procese. Šį pavasarį AC Patria praktiką atliko socialinio darbo studentas Ignas, kuris dalinasi savo mintimis apie atvirą jaunimo centrą "Vartai":

"Aš esu Ignas Š. VDU socialinio darbo studentas, trečiakursis, šį pusmetį turėjau galimybę praktiką atlikti A.C. Patria ir pamatyti jų veiklą, aišku apsilankyti ir „Vartuose“. Vartai daugelis kurie skaitys šį mano straipsniuką žino, tačiau tiems kas nežino, tai atviras jaunimo centras. Ką jame gali veikti? Per savo praktikos laiką supratau, kad ten gali veikti tiek veiklų, jog tam reikėtų kito straipsnio paaiškinti, nuo stalo žaidimų iki grojimu nuo grojimo iki muzikos leidimo ar stalo futbolo, tiesiog labai daug veiklos ir tai ne viskas tai tik veiklos. Čia atėjęs gi bendrauji ne tik su vadovais, praktikantais ar savanoriais, bet ir jaunuoliais, su kuriais nebūna liūdna! Jie susigalvoja įvairiausių temų pokalbiams ir tikrai tave priimtų pabendrauti. Kiekvienas jų yra unikalus ir tai tik dar geriau, nes gali išmokti ko nors naujo, ar išmokinti juos!

Kalbant apie tai kur yra Vartai? Įsikūrę Rotušės a. 23/ Jakšto g. 2 kampinio pastato vidinio kiemo rūsyje. Taip gal pirmą kartą sunkiai atrastum, bet antrą kartą tikrai jau prisimintum – kalbu jau iš savo patirties. Rūsyje? Nepergyvenk tai tarsi privalumas, kuris duoda dar daugiau unikalumo. Jis tvarkingas savotiškai, jame yra viskas ko, atrodo, ir reikia, jame nereikia būti puošniam ar dar kitokiam, jame gali būti toks koks esi. Taip kaip ir visur čia yra keletas paprastų taisyklių, bet nepatogumų dėl to tikrai nebus. Čia saugi aplinka ir super jaunuoliai, kurie ateina praleisti laiką kitaip. Mano patirtis čia unikali, nes atradau save, atradau įvairių žmonių. Tai man buvo ne tik praktika, bet ir bendravimas atsipalaidavimas, naujų ir sau neperžengtų galimybių išbandymas. Tad nori patirties kurios dar nepatyrei? Ar tiesiog žmonių, kurie priims tave toks koks esi ir bendraus nepaisant koks tu būsi, atrasi save ir tai ko apie save nežinojai. Užsuk ir pamatysi viską savo akim."

Ačiū Ignui už buvimą kartu, bendravimą su darbuotojais ir jaunuoliais bei gerą nuotaiką! 11119484_949778125054265_418722680_n.jpg (thumb, 120x160)