LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

IEŠKOMAS savanorių SAVANORIS!

Tapti A.C. Patria Savanorių centro SAVANORIU

 

A.C. Patria Savanorių centre, Vietinės savanorystės programai ieškomas/-a savanoris/-ė, kuris yra vyresnis nei 18m., labai mėgsta bendrauti, patiktų darbas su jaunimu (su savanoriais), norėtų įgyti žinių ne tik darbe su jaunimu, bet ir seminarų planavime, vedime, yra kūrybiški ir nebijantys iššūkių.

Svarbu, kad norintis tapti Savanorių centro savanoriu gali skirti ne mažiau nei 6 val. per savaitę, gali įsipareigoti nuo 2012m. vasario iki gegužės mėn. pabaigos (su galimybe tęsti savanorystę). 
Savanoris bus palydimas darbuotojo, turės galimybę naudotis individualiomis konsultacijomis, bus aprūpintas visomis reikiamomis priemonėmis ir, žinoma, turės daug smagaus ir turiningo laiko Savanorių centre!!!
Rašyk: buksavanoriu@gmail.com iki vasario 8d.

 

Užduotys:

  • Skelbimų, kvietimų kūrimas vietinių savanorių paieškai;

  • Bendravimas su organizacijomis, kurios priima savanorius (nes A.C. Patria yra koordinuojanti savanorius organizacija);

  • Savanorių susirinkimų planavimas, vedimas (numatomi 2 susirinkimai per mėn.), bendravimas su savanorių grupe;

  • Renginių (trumpalaikių akcijų) koordinavimas, savanorių rinkimas;

  • Savanorių seminarų planavimas, vedimas (su darbuotojo pagalba);

  • Administracinis darbas (pvz. savanorių sutartys, kontaktavimas el.paštu su savanorių grupe).

     

Įgūdžiai, kuriuos Savanorių centro SAVANORIS gaus:

  • Projekto planavimas, seminarų vedimo įgūdžiai, savanorių grupės susirinkimų vedimas, laiko planavimo įgūdžiai, renginių organizavimas.

SAVANORIS taip pat turės galimybę susipažinti su A.C. Patria organizacija, jos kolektyvu, taps komandos dalimi, bendraus su organizacijomis, savanorių grupe. Savanoris visada bus lydimas darbuotojo, turės galimybę gauti individualias konsultacija, yra galimybė ir toliau savanoriauti (po pavasario sezono programos).

 

 

savanoris.jpg (regular, 500x325)