LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Įdomumo dėlė kviečia: PASIRUOŠK! Savarankiškam gyvenimui

 

Įdomumo dėlė kviečia: PASIRUOŠK! Savarankiškam gyvenimui


baneris02.jpg (regular, 500x226)

 

                      Ar pastebėjote naują užrašą Kauno Birštono gatvėje? Užrašas atrodo kaip eilinis grafitis, tačiau iš tiesų taip nėra. Dauguma, o gal tiksliau visi viešosios tvarkos pareigūnai skelbia, kad grafitis nėra joks menas ir yra visiškai nelegalus dalykas, už kurį baudžiama. Dar kai kurie priduria, kad grafiti niokoja ir darko miesto vaizdą.

                      Mūsiškis grafitis yra visiškai legalus, nenaudota jokių dažų, o tik su šveistukais nuvalyta murzina siena. Be to, mūsų grafitis veikia kaip pridėtinė vertė miestui, skatina jaunus žmones veikti ir kviečia juos pasiruošti savarankiškam gyvenimui kartu.

                      Taigi, kaip veikia ši akcija? Daugeliui tikriausiai yra žinomas “A.C.Patrijos” šūkis: “Savarankiškam gyvenimui pasiruošęs jaunas žmogus”. Taigi, šūkį panaudojome kaip kvietimą – “PASIRUOŠK!”, po kuriuo patalpinome ir kur rasti visą informaciją: kaip ir kam galite ruoštis. Informacija pateikta taip, kad būtent tu – jaunas žmogau – ją suprastum (kiti, kurie supranta kvietimą bei informaciją, gali džiaugtis, kad širdyse dar ne ruduo).

                      Dar reikėtų pridurti, kad tai pirmoji akcija su nauju PASIRUOŠK! vardu. Pažadame, kad jų bus daugiau. Gal nebūtinai piešinių pavidalų, bet ir daiktų, filmų, akcijų, renginių ar veiklų. Tiesiog atminkit, kas po šiuo vardu slepiasi ir priimkit kvietimą ruoštis.

                      Taigi, į gyvenimą paleidžiame visiškai naują, ilgai ieškotą ir brandintą Patrijos viešąjį vaiką: PASIRUOŠK! _ _ _ .patria. _ _

                      Mylėkit, džiaukitės, dalinkitės, naudokitės, ieškokit, o kai rasit - ateikit!

 

P.S. Jei kas nors žinote valymo reikalaujančių sienų – duokit žinoti ir mes jas papuošime.

 

                                                                                                                                   Su meile, A.C.Patria komanda


P.P.S. Filmukas apie mūsų nuotykius čia: