LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

"Helovino" vakaras Kauno m. savivaldybės V. Kudirkos viešosios bibliotekos, Berželio filiale

“ Už langų tamsi, juoda naktis,

Kažkas nekantriai beldžias į duris.

Gal tai ateiviai iš žvaigždžių,

Gal pulkas vietinių velnių“.  

Štai kokiu linksmu ketureiliu kvietėme Kauno miesto, Dainavos rajono jaunuolius į „atvirą vakarą“ (2016.10.26) Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos, Berželio filiale, kurio metu linksmai paminėjome vakarietišką (tačiau Lietuvoje vis dažniau sutinkamą) šventę – „Heloviną“.

Kurdami „Helovino“ popietės praleidimo viziją „atvirame vakare“ kartu su jaunuoliais išsigryninome, jog kaip Šv. Kalėdų mes neįsivaizduojame be filmo „Vienas namuose“, taip ir „Helovino“ – be filmo „Fokus pokus“, šiltos arbatos ir linksmų pašnekesių apie siaubą bei slėpinius. Įtraukdami į idėjų kūrimo procesą ir jaunuolius pastebime, kad po „atvirų vakarų“ jie jaučiasi išgirsti bei svarbūs. Smagu, kad galime susėsti ir su jaunuoliais pasidaryti savo „atviro vakaro“ įsivertinimą ir išgirsti, kad jiems patinka ši iniciatyva.

Pastebime, jog vis daugiau jaunuolių įsitraukia į „atvirų vakarų“ lankymą ir džiugu, jog turime puikią galimybę jaunuoliams sukurti saugią erdvę, kurioje jie gali susitikti su savo bendraamžiais, užduoti bei atsakyti į rūpimus jaunimui klausimus arba tiesiog pabūti bendrystėje. 

Jaunuoliai domisi projekto „Atrask save“ siūlomomis galimybėmis ir po truputį kurdami pasitikėjimu grįstą santykį, mes siūlome alternatyvą jaunuoliams, jei atsitiktų taip, kad jaunuolis nesimokytų, nedirbtų ir nebūtų užsiregistravęs darbo biržoje gali dalyvauti projekte, pasiūlyti dalyvauti savo pažįstamiems jaunuoliams.

 

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų ir Jaunimo užimtumo iniciatyvos lėšų.

 

Jeigu nori savanoriauti ir dalyvauti projekte susisiek su JGI projekto „Atrask save“ koordinatorėmis:

el. paštu: jgi.patria@gmail.com;

tel. nr. +370 631 43 310 - Lina; +370 655 80 534 - Giedrė;

daugiau informacijos: www.patria.lt; www.jrd.lt; www.ldb.lt; www.esf.lt.