LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Geriems žmonėms dėkoti norisi...

Visuomet vienų metų pabaiga ir kitų pradžia – laikotarpis keliantis nemažai iššūkių veikiausiai visoms nevyriausybinėms organizacijoms, kurios yra visiškai priklausomos nuo projektinio finansavimo ir neturi jokių „globėjų“ ar tiesiogiai veiklą finansuojančiųjų. Neišimtis ir A.C.Patria.

Vienok, būdami nepriklausomi ir neįsipareigoję skaičiams ir terminams, kurie kartais gali iškreipti paslaugų turinį ir kokybę, tai darome taip, kaip tikime, jog reikia. Net ir stokodami resursų „pereinamuoju“ projektų laikotarpiu, nei vienos veiklos nenutraukiame, o dirbame toliau, nes tikime, jog varomoji jėga nėra pinigai, o viena iš sąlygų, leidžianti daryti tai, kuo tikime – lydėti jaunuolius į savarankšką gyvenimą.

Tačiau kad ir kaip bebūtų, nuomos, šildymo, darbo užmokesčio, automobilio draudimo, interneto, telefono ir kitos išlaidos nepasidengia tiesiog iš niekur net ir tada, kai dengti jų projektinio finansavimo nėra.  O kaip tai padaryti? Kaip išgyventi laikotarpį, kai visi fondai tik gavę ataskaitas, rengia naujų paraiškų teikimo dokumentus ir procedūras? Ogi, taupyti! idžiaugtis, jog Lietuvoje ir Vokietijoje, yra žmonių, kurie tiki tuo, ką darome ir palaiko mūsų veiklas ir padeda materialiai.

Taigi, labai norisi dėkoti tiems, kurie kasmet mus remia ir be kurių mums ir mūsų jaunuoliams gyvenimas būtų šiek tiek kartesnis.

Graupos bendruomenė Dresdene, Vokietijoje. Tai Betinos, A.C.Patria darbuotojos (šiuo metu auginančios nuostabią mergytę Joaną) tėvų, gyvenančių Vokietijoje,  bažnyčios bendruomenė. Šioje bendruomenėje kasmet Kalėdinių mišių metu kviečiama aukoti įvairioms organizacijoms, tame tarpe ir A.C.Patriai. Per šias Kalėdas surinkta ir mums paaukota 655,78 Eurai.

- Vokietijos fodas „Kinderdörfer in Litauen e.V.“. Šis fondas ne tik finansuoja savarankiškumo ugdymo centro „Kitaip“ vykdomą Mokslo stipendijos programą, bet ir dalinai dengia darbuotojų atlyginimus bei kitas patiriamas centro išlaidas.

Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija, įsikūrusi Kaune. Asociacija rengia jau tradiciniais tapusius labdaros renginius „Big Hair show“, vykstančius parodos „Moters pasaulis“ metu. Šio renginio metu žiūrovų suaukoti pinigai bei dalyvių registracijos mokesčiai pervedami mūsų organizacijai. 2015 metų lapkritį į A.C.Patria sąskaita pervesti 1275 Eurai.

2 proc. Gyventojų pajamų mokesčių parama. Kasmet dalį savo sumokamų mokesčių mūsų organizacijai skiria ne tik esami ir buvę A.C.Patria darbuotojai, prijaučiantys mūsų organizacijai žmonės, bet ir jaunuoliai, kurie “su Patria užaugo” ir pradėjo dirbti ir mokėti mokesčius. 2015 metų pabaigoje gavome paramą už 2014 metus, 701,31 Eurus.

- Daiktais ir įvairiomis priemonėmis taip pat mus ir mūsų jaunuolius pagal poreikį paremia UAB “Krinona”, kurie patys geranoriškai vis pasiūlo dovanų: kosmetikos priemonių ar buityje naudojamų daiktų.

Taigi, išgyvendami dar vieną pereinamąjį laikotarpį, norime dėkoti visiems paminėtiems ir neminėtiems asmenims ir organizacijoms, kurių dėka finansavimo laukti yra šiek tiek drąsiau ir saugiau. Ačiū Jums, kad suprantate ir palaikote mus!

 

sarah-dyer-illustration-friday.jpg (regular, 500x275)