LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Europos diena - įvairovė ir vienybė!

VšĮ "A.C. Patria" kartu su vietiniais, Europos Savanorių Tarnybos ir pagal programą "Atrask save" savanoriaujančiais savanoriais  gegužės 9 d. dalyvavo Europos dienai skirtame renginyje, kurį organizavo Kauno Vinco kudirkos viešoji biblioteka.

1.popirmospastraipos.jpg (regular, 500x333)

 

Gausi A.C. Patrios suburta savanorių komanda kvietė žmones prisijungti prie įdomių žaidimų apie Europą. Praeiviai gausiai būriavosi ir ne tik įsitraukė į veiklas, bet ir noriai šnekučiavosi su žaidimus vedusiais savanoriais. Taip pat žmonės buvo kviečiami vaišintis gardžiais naminiais kepiniais pagamintais pačių savanorių ir A.C. Patrios savarankiškumo uddymo centro „Kitaip“ jaunuolių. Kokia šventė be pyragų ir keksiukų!

5.potreiospastraipos.jpg (regular, 500x333)

 

 

2.poantrospastraipos.jpg (regular, 333x500)

 

Šio renginio metu skirtingų programų savanoriai susibūrė į vieną bendruomėnę, jog kartu visuomenėje skleistų žinią apie savanorišką veiklą. Norėjome švęsdami įvairovę – ugdyti vienybę!

 

3.poantrospastraipos.jpg (regular, 500x333)

Taip pat praėjus Europos dienos šventės šurmuliui ir įspūdžiams susidėliojus į „stalčiukus“ susirinkome aptarti buvusio renginio, norint pasidžiaugti ir tuo pačiu pasidalinti įžvalgomis, kurios galėtų būti naudingos kitąmet švenčiant šią dieną ir vėl kviečiant miestiečius prisijungti.

 

 

Dėkojame organizatoriams Kauno miesto Vinco Kudirkos bibliotekai už kvietimą prisijungti bei visiems dalyvavusiems mūsų veiklose!

Tarptautinės Savanoriškos veiklos projektai finansuojami iš ES programos „Erasmus+“