LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Eilinis trečiadienis "Vartuose"

Šiandien vienas jaunimo centro "Vartai" lankytojas manęs paklausė, kur aš buvau praėjusią savaitę ir kaip man sekasi. Kadangi buvau išvažiavęs ir jaunimo centre dirbo mano kolega, atsakiau, kad truputį pakeliavau ir sekėsi gerai. O tada manęs paklausė "o tai kaip tau iš tikrųjų sekėsi, ką reiškia gerai?". Aplankė du jausmai: džiaugsmas ir nuostaba. Džiaugsmas, kad mūsų ankstesnė diskusija apie tai, jog tėvai / mokytojai / draugai nebūna tik geri arba tik blogi davė rezultatų: abipusį supratimą, kad pasaulis įvairus ir turtingas, o ne tik juodai baltas ir kad žodžiais "gerai" ir "blogai" neverta apsiriboti, galima paieškoti įvairesnių jų atspalvių. Nuostaba aplankė todėl, kad retai manęs kas klausia kaip gyvenu. Jau pripratau klausytis į jaunimo centrą ateinančių žmonių, bandyti jiems padėti apsispręsti sunkesnėse gyvenimo situacijoje ir mažai kalbėti apie save - koks skirtumas ką aš manau, juk jie gyvena savo gyvenimus, todėl patys ir priima sprendimus, nes patys ir neš atsakomybę už juos.

 

Taip pat dar manęs paklausė ar nenusibosta man būti jaunimo centre ir į mano nuostabą, kodėl turėtų nusibosti, atsakė, jog kiekvieną dieną kažkas groja būgnais tą pačią melodiją, kiekvieną dieną kas nors valgo sriubą, kiekvieną dieną kas nors būna blogos nuotaikos... Na, taip, tas kartojasi diena iš dienos, bet turbūt man tas ir patinka. Tas paprastas kasdienybės grožis, kai nereikia išradinėti dviračio ir užtenka daryti tai, ką darai kiekvieną dieną, kad būtum laimingas.

 

Štai šiandien, jaunimo centre vyko karaoke ir būgnų pamoka, mokėmės ispaniškų žodžių, iš ilgos virvės rišti mazgus, žaidėme stalo žaidimus, galiausiai tiesiog sedėjome ir gėrėme arbatą. Panašiai kaip ir kiekvieną trečiadienį, tačiau kiekvieną kartą jis man įdomus ir vis kitoks. Jei ir jums norisi įdomiai praleisti 4 valandas, ateikit į "Vartus". Šou kasdieną čia nevyksta ir fejerverkų niekas nešaudo, tačiau visada atsiras su kuo pasikalbėti ir kaip linksmai praleisti laiką. 

 

Žilvinas

 

 

dscf9964.jpg (1592x988)

Karaokė dainuoja visi!