LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Čik čirik – Velykis apsikirpimas

Patrioje jau gražia tradicija tapo savanorių kirpėjų apsilankymas ir plaukų kirpimo akcija. Dažniausiai tokios akcijos vyksta prieš didesnes šventes – kada visi norintys „Kitaip“ centro lankytojai, mainais už gerą darbą, gauna naują šukuoseną.

Šį kartą „Kitaip“ centro lankytoja Vitalija aprašė įspūdžius iš priešvelykinio kirpimo:

 

 

                      „Balandžio trečią dieną visi norintys buvo kviečiami apsilankyti Patrijoje. Čia jau treti metai vyksta akcija norintiems pasigražinti prieš šventes, patrumpinti jau įkyrėjusius ilgus plaukus, pakeisti šukuoseną ar tiesiog norintiems pasisemti geros nuotaikos.

                      Atvykęs savanoris kirpėjas Deividas pasiruošia savo darbo vietą, kviečia atsisėsti į minkštą kėdę prieš visą sieną puošiantį veidrodį. Smagu ir stebėti, kaip šis kirpėjas apžiūri ir parenka kas tinka kiekvienam. Atrodo, kad Deividas savo darbą be galo myli ir dirba nuoširdžiai, bei su žaviu susikaupimu. Jis nėra naujokas, kaip gali pasirodyti iš jo jaunatviškos išvaizdos - Deividas jau dešimt metų puošia žmones savo sugebėjimu formuoti šukuosenas.

                      Norintiems apsikirpti čia nereikia mokėti nė cento, o tik atsidėkoti savo darbštumu ir geranoriškumu. Darbai labai įvairūs ir paprasti, bei lengvi. Kiekvienas pasiskirsto kurį darbą apsiima padaryti ir kimba darbuotis. Galiausiai sulaukę savo eilės eina į kirpėjo kėdę.

Tikriausiai kyla klausimas kada vyksta ši akcija? Prieš visas didžiąsias šventes: Kalėdas, šv. Velykas, Naujuosius metus, rugsėjo 1-ąją ir kitas. Apie tokias akcijas jaunuoliai sužino iš skelbimų Patrioje ar facebook tinklapyje.

Linkiu, kad Deividas toliau sėkmingai darbuotųsi ir savanoriautų Patrioje. O Patrijai  palinkėsiu sulaukti vis daugiau pagalbininkų, ir toliau sėkmingai vykdyti veiklas ir tokias akcijas, taip pat, sulaukti norinčių pasinaudoti puikiomis savanorių paslaugomis. Tada mūsų gyvenimas švies ryškesnėmis spalvomis“.

 

Vitalija, Kitaip centro lankytoja

 

merlyn.jpg (thumb, 125x160)