LT EN
VŠĮ "Actio Catholica Patria"
Smalininkų g. 9
LT-44295 Kaunas
info@patria.lt
+370 600 19550

Čia svarbiausia piešti


Kiekvieną trečiadienį, 17-19 val.

Kartu su Sandra ir kitais Vartininkais.

 

Piešimas tai įsivaizduojamo ar matomo vaizdinio perkėlimas ant lapo ar kitokios piešimui skirtos medžiagos, tačiau piešimas, kaip procesas turi ir daugiau sudedamųjų dalių, tai pats žmogus, jo mintys, jausmai, nuotaika, emocijos, išgyvenimai, spalvos...

Šie dalyk`ai turi daugybę įtakos pačiam piešiniui ir piešinio temai, kuri atsispindi kūrinyje. Trumpai tariant piešimas yra saviraiškos būdas. Būdas perteikti, išreikšti savo mintis, jausmus, išgyvenimus, nuotaiką ir įkūnyti visa tai piešinyje, pasitelkiant piešimo priemones. Piešimas, kuris vyks trečiadieniais atvirame jaunimo centre „Vartai“ suteiks puikią saviraiškos, bendravimo, edukacinę, relaksacinę prasmę. Galimybė pažinti savo piešinį, suprasti draugo kūrinį, tarpusavyje bendrauti, užsimegzti naujam ryšiui, trumpam pamiršti rutiną.

Per šį užsiėmimą, jaunas žmogus turės iniciatyvos laisvę sugalvoti įdomią temą ir ją pasiūlyti kitiems, bus siūlomos temos, kaip pagalbos priemonė bus pasitelkiama muzika, taip pat neatsižvelgiant į temas, jaunas žmogus turės galimybę ir laisvę piešti tai, ką nori pats.

Visa tai nėra piešimo pamoka, čia visiškai nesvarbu piešimo įgūdžiai, čia svarbiausia piešti.